bilmiyorum doğru mu yazdım.
bu arkadaş hangi başlığa girse şunu şurada söyleyin de görelim yazıyor. vizyonsuz bir arkadaş.
küfürbaz troll.
(#37280975)

Vay anasını.
Kazada bir adet insan ölmüs, herif mal mülk derdinde. Bunu da nefret suçu işleyerek söylüyor.
Ne kafalar var.
Edit: donuza atalım, kurtulalım.
bravo. saçma salak başlıklarla ilgi çekmeyi başardın. şimdi git zıbar. evet.
yaklaşık 2 saat içerisinde silik yiyecek olan çocuk. aklı sıra seri başlık açıp entry sonuna aynı şeyi yazacak, seri seri entry girecek ve ünlü olacak. sonra da madalya takacaklar falan. insan nasıl boş zamanını böyle salakça şeyler için değerlendirir anlam veremiyorum. birazdan hesap ya çaylak olacak ya silinecek. e ne oldu ? bütün bu gereksiz emeğin saçmalıkların boşa gitti. eğlendin mi? zannetmiyorum. amk yerine her gelen troll zannediyor kendini. entry sonuna aynı şeyi yazmakla falan trollük yaptıklarını zannediyorlar. şimdi bir de bunlar kendilerini çok zeki falan da görüyorlar çünkü trollük bu yaptığı. iki satır entry ve trollük haha. yazık valla. allah ıslah etsin.
her girdisinin sonuna aynı söz öbeğini yazarak özgünlük yakalayacağını düşünen ancak bakıldığında, erecteo'nun emitasyonundan başka bir şeye benzemeyen yazarımsı.
Rick in yancısı. Ya bu veletler çok muhteşem yha sözlükte çılgın atıyorlar.

görsel
vesselam ve aleykümselam ile yazarı.
Bu adam bu başlığı açıp açıp sonra siliyor ve buna musemma gösteren moderasyonumuz var çok şükür amk.

görsel
bu adamı silmeyen moderasyona selam olsun.
benim gibi elit bir yazarın böyle tiplerle aynı mecrada yazması bile olur iş değil.
Bu entry den sonra sözlükte kalırsa ayıptır. Modlarin ayibidir.
görsel
moderasyonun vurdumduymazlığının nahoş göstergelerinden biri.
Bakayım ölmüş mü?
Hayır hala yaşıyor.
her entrysinin arkasına arapça bişeyler yazan ama içinde körü körüne sapık besleyen, balkonda gördüğü şortlu kıza bakarak mastrübasyon yapan sapık kişisi ile aynı kulvarda olduğna inandığım genellemeci bir bünyedir.

buralarda tutmak ve hatta ülkede tutmak ayıptır.
şutlanmıştır.
Haydi hayırlı olsun gitmiş yazar.
Adam kafa yapıyor ne hata kabul etmesi yahu. Pardon kuzenim yazmış kafası yaşadı herif.