Ets tur turizm bakanına ait. Milyonlarca tivite rağmen öğrenciler umursanmadı. Öyle göte böyle yarak. Kolay gelsin.
görsel

görsel
Z kuşağı gümbür gümbür geliyor.

(bkz: bütün ümidim gençliktedir) - gazi mustafa kemal atatürk
oldukça anlamsız olan bir hareket. YKS sınavlarının turizm ile alakası olmadığını onlarda biliyor amaç şov olsun.

git adam akıllı dersine çalış zaten konuları azaltılmış, puanlar düşürülmüş senin için her türlü kolaylıklar sağlanmış.

Devlet senin için 81 ile de üniversite yapmış. Çürük çarık yurtları neredeyse otel haline getirmiş. ihtiyacın olur diye burs ve kredi imkanı sağlamış.

ETS Turu niye kötülüyorsun o firmadan yüzlerce insan ekmek yiyor ülkesine turist kazandırıyor. Z kuşağı diyorlar ama yapılan hareketlerin tamamen içi boş. Fikir üreten genç sayısı çok az.
Organize olabilmek ve sınırlı da olsa gücünün farkına varabilmek adına güzel bir eylemdir.

Hak verilmez alınır derler ve mağdur olan bu insanlar birşekilde mağduriyetlerini ifade etmişlerdir.

Tebrik ediyorum.

Protesto edebilme kültürümüz umarım zamanla daha da olgunlaşır.
Derdini sikeyim butonu.
Kardeşim de girmese bırakın hepsi ağustosta sınava girsinler de görsünler ebelerinin örekesini diycem ama bunlar zaten doğru dürüst çalışmayan tayfadır zaten.
çomarlar kudurmuş yine. barışçıl, güzel bir eylem yapmış çocuklar. bunu bile çekemeyip, gençlere hakaret edip, saldırıyorlar. işte bu yüzden kaybediyorsunuz. kaybedeceksiniz!.

tanım: otel zinciri ve tur şirketi sahibi, turizm bakanına karşı yapılan haklı ve umut verici protestodur.
Eylem varsa ben de varım. 1 puan vermek için hemen indiriyorum. Geçen de ösym'ye yapmıştım.

(img:#2047227)

Edit; tamamdır.
(bkz: düşmanı kendi silahı ile vurmak)
Helal olsun
Vallaha gençlere
Ne diyim...
Muazzam bir zaferdir. Hahaha amk ergenleri.
Lan şunu kim akıl ettiyse çok güldüm. Evet.
Birlikte hareket edince terörist diyorlar.

Aman diyim gençler.