Dallama diye devam eder vardır böyle tipler bilimum etniklere sakso çekip bilmiş bilmiş konuşur küsküyü yiyince donuza alırlar evet.
Müşteriden aldığı 300 dolar vizite parasını döviz bürosunda bozdurmak isteyen telekızın, paranın sahte çıkması karşısında "aman tanrım, tecavüze uğradım" çığlığı gibi bir durum.

Konuyu kimseyi kırmadan incitmeden örnekleyelim; benim gibi karı kız yüzü görmemiş damacana ile antrenman yapan birine yanılıp şaşırıp bulaşırsan oluşacak her türlü taciz tecavüz göreceğin rahatsızlık ve zarar "kullanıcı hatası" olarak görülür.
Senin vajinan olması seni haklı çıkarmaz.
Elinde ki malzemeye (pardon, aklını ve vücudunu) kullanma talimatına göre davranmak zorundasın.

Tıpkı benim terk edilme veya başkasını tercih etmen ya da maymun gibi tutunacak başka dal, meyveleri daha çok olan başka ağaç bulunca oraya atlamana bakıp senin hakkında kaşar orospu tanımlaması yapmamam gibi; bana verirsen manita, başkasına verirsen orospu deme ikiyüzlülüğüne hakkım olmayacağı gibi...

Bir kez daha belirtmekte fayda var.
Sosyal medyada basın-yayın kuruluşlarında haber olan, mahkemelerde dava konusu olan her türlü taciz tecavüz şantaj cinayet vb cinsel suçların mağdurlarına bakarsanız %99 oranında suçlu olan kişilerle mağdurların bir tür iletişim ilişki içinde olduğu, tecavüz ve cinayetlerde ise tanıdık çevre akraba ağırlıklı olduğu yapılan araştırmalar ile sabit olmaktadır.

Bunun için Facebook Twitter Instagram vb sosyal medya araçlarında (internet aleminde) taciz şantaj ifşa vb söylemler ile ortaya çıkan insanlar genellikle ben yaparsam flört sen yaparsan orospuluk sapıklık iki yüzlülüğü içinde olup eski yediği hurmalar şimdi götünü tırmalar durumunda.

Kadının beyanı esastır diyerek veya ama benim vajinam var ben haklıyım aptallığını yapıp herkesi kendiniz gibi aptal sanmayın.