bugün

eti markasının üretmiş olduğu, katır kutur kızarmış ekmek ürünü.
çaya batırılınca başka bi güzellik olan yenilesi şey.
ekmeğın bisküvi şekli alması.
light, klasik ve tuzsuz çeşitleri olan bir eti ürünü.
zeytin, zeytin yağı, zeytin ezmesi ne bileyim zeytin sucuğu gibi şeylerle kombine etmeyi çok sevdiğim kırıntıları her yere dökülen eti ürünüdür.
bir kez tadına bakıldı mı, her öğün yenilesi isteğini içinizde uyandıran güzelimsi eti ürünüdür.
6.5 aylık diyetim boyunca ilk 3 ay günde 6 adet öteki 3.5 ay günde 4 adet yediğim etinin ekmeğe alternatif olarak ürettiği 10 numara kraker gibi birşeydir.*
tereyagi ile pek bi guzel oluyor.
gecenin bu saatin de, üzerine sürülen krem peynir, domates ve çay eşliğinde çok iyi giden harika yiyecek.
profesyonel degüstatörlerin farklı ürünü denemeden önce zevkle kütür kütür yediklerine şahit olduğum krakersi.
yerken "oooooohhhhh. yok böyle bir şey ya. kendimden geçiyorum. uçuyorum." dediğim ve doyurucu olan katır kutur ekmektir. bunu yerken televizyonun sesini duymak güçleşmektedir. bağımlılık yapan bir tadı vardır. bir süre sonra etimek bulamayınca el ayak titremesi görülmüştür. klasiği tavsiye edilesidir. *
Özellikle öğrencilerin değerlendirmesi gereken hem lezzetli hem besleyici hem de doyurucu kızarmış ekmek.

1 adet Etimek: 1,25 veya 1,00 TL (yarısını kullanıyoruz: 0,50 kuruş)
1 adet Çorba: 0,75 kuruş
Toplam: 1,75 veya 2 TL; (öğlen akşam başına 1,25-1,75 TL)

Çorba hazırlanılır, bildiğiniz şekilde kaynatılır, Etimek'in yarısı boca edilir ve bulamaç halini alana kadar karıştırılır. Diğer yarısı ertesi günkü çorba için saklanır.

Hem beyaz ekmeğin getirdiği göt büyütme, göbek salma dertlerinden hem de aşırı tıkınıp nefes darlığı çekme sorunlarından kurtulunur.
diyet yapanların kullandığı oldukça doyurucu ekmek türü.
bunun bi de tatlısı vardır ki offf.
muhalebili tatlısı mükemmel olan şekersiz, kalorisiz unlu mamùl.
tatlısı yapılan ekmek. lan bu ne güzellik böyle. yemin ederim bu bizim yaratıcı mutfak başka ülkede yok.
Bir süre sonra alışkanlık yapan normal ekmekten soğutan kızarmış ekmek.
Light tercihim.
benim diyen püskevitlere gider yapan alameti gıdai ürün.
vokalde vişne reçeliyle gayet iyi gidiyor.