bugün

Özgecan Aslan’ın katledilişini protesto etmek için düzenlenen kampanya. #eteğinigiytaksimegel

şu urangu sanırım. görsel
görsel
bir kampanya.

yalnız urangu ''taksim'' yerine ''tasim'' yazmış.
(bkz: peştamalını sar gel)
desteklemediğim, o kadar protesto yöntemi varken neden etek giyesiniz.
Bildiğin Tellak lan bunlar. Neyse iyi niyet göstergesi sanırım.
yahu neden akla mantığa uygun bir eylem protesto yapılmaz.. dışarı buz gibi, bu yaşıma kadar giymediğim mini eteği karda kışta hayatta giymem..
yaz olsaydı gelirdim çok soğuk gelemem denilebilecek hede.
milletin zaten canı sıkılıyor, kendince eğlence arıyor. işi bilen zaten götünü parmaklıyor böyle diğer fantezileri olanlarda buralarda eteğiyle eğlenecektir.

etek giyeceğine bir fatiha oku ruhuna hediye et

zihniyetinize sokayım
evde mini giymek kolay, bakalım soğukta alttan tayt giyecekler mi acaba diye düşündüren kampanya.
kedinin ne yapıyo bu amk salağı der gibi baktığı protestodur.
Mantıksız ülkemin mantıksız eylemlerinden biri daha. Hayır kimin aklına geliyor bu saçmalıklar anlamam ki.
saçma eylemdir. ORAda biri taciz edilirse görürsünüz. Evet.
KiM bulduysa bu protestoyu, beyninin tüm kıvrımlarını sikeyim dediğimdir.

lan beyin fukarısı bir milletiz anladım da bu ne amına koyim?!!

protesto mu edeceksin? etek giymek neden? lan amına koyim kadınlar giyip çıkmazken protesto etmek için senin neyine!

allah hepinize akıl fikir ihsan eylesin.

çok tepki alabilir, iyi niyetli erkeklerin olumlu baktığı bir protesto olabilir ama demeden edemeyeceğim;

bir taneniz taksimde tacize uğrasanız o zaman anlarsınız asıl acı, kadınların çektiği çile, baskıyı. umarım başınıza gelir amına kodumun beyinsizleri sizi!!!
yemin ediyorum millet olarak sike sürülecek aklımız yok! ulan eteğe yasak mı geldi? nihat doğan'ın her söylediğiyle taşak geçenler bu söylediğini eyleme döküyorlar.

bu beyinsizler işe yaramaz, sanal popülerlik kazanmaya çalışan mallar, samimiyet sıfır amk!!!
Farkındalık hareketi gibi saçma sapan bir şey icat ettik ki faydası nedir hala çözemedim, sanırım bir çeşit haftasonu aktivitesi, bir çeşit sosyalleşme ve dahi deşarj olma tekniği.

Eteğimi giyer vazifemi yaparım, sonra vazime yapmış olmanın verdiği sürur ile aynen devam ederim.

Hayat çok garip.
- eteğini giy taksime gel. duraktayım.
+ taksici sevgilin olursa böyle olur tabii.
töğbe la memlekettekiler görse oğlanı adam olsun, okusun diye istanbullara yolladık şu pok yiyenün uşağuna bak derler.
neyse hazırım bekle geliyorum taksim...!
(bkz: )görsel
kadınlardan çok etekli kadınları görmek için taksime gelecek barzoların olacağı bir şey olacak gibi hissediyorum.
biri hiç beğenmediğin bi' hediye verir de "canım ne gerek vardı, düşünmen yeter." dersin ya, işte bir bayan olarak öyle düşündüğüm eylem. bir şeyler yapmak istiyorsun belki teşekkürler ama;

amaç kadın cinayetlerine dikkat çekmek de kardeşim, bu millet her gün haberlerde öldürülen, dövülen kadınları görüp "ailenin işine garışılmaz" ya da "kesin kuyruk sallamıştır, açık giyinmiştir" diye yorum yapıyorsa, istersen taksimde bi' tarafını sallaya sallaya gez, bu toplumdan hiç bir cacık olmaz.
bu nesil pert, psikolojisi bozuk. iktidarından halkına, zamanında güçsüz olmanın acısı bugün nasıl çıkarılır, gücüm kime yeter yarışı var.

sen etekle sokaklarda dolaşma; yardıma ihtiyaç duyan kadının önünde dimdik dur, çocuğuna sadece kadınlara değil, tüm canlılara saygılı olmayı, tarih ecdat osmanlı falan değil, insan olmayı öğret; o bize yeter.
bizi s*ktirecekler amk.
eteğim mi?

burdan anlaşılacağı üzere herkesin sakladığı bir eteği var. ama ben geri kalmışım,

hemcinslerim olarak beni kandırdınız yazıklar olsun.
minibüsle gelmem ama.

erkek falan dinlemez, vücudunun 5 farklı yerinden, 10 delik açar bu hayvanlar.
destek vereceğim çalışmadır, yalnız erkekler, kıllı bacaklarınızla gelmeyiniz.
Bu havada daşaklar donar tayt da giymek lazım.
yine saçmalamakta üstüne olmayan ergen fikirlerinden biridir. tepkinizi bu şekilde ortaya koymak sığ bir aklın ürünüdür.