bugün

ihtiyarladı yeminle. Saçını süpürge etti sözlükte.
tırşığını da al git buradan. evet.
podyumda bebeğini emziren mankeni eleştirenlere sapık diyen yazar. başlıktaki 2 giriden birisinin sahibi olarak üzerime alındım.

(#39864827) sorun toplum içinde bebeğini doyurması değil, bebeğini bir şov malzemesi olarak kullanması. kim bilir belki de o manken kendi sırası gelene kadar bebeğini aç bırakmıştır. 2 dakika önce de doyurabilirdi, podyumdan indikten sonra da, yani, 30 saniye sonra da doyurabilirdi. biz şimdi bunu dedik diye sapık mı oluyoruz.

neden bu kadar marjinal görünme hevesindesiniz anlamıyorum harbiden anlamıyorum.
Frida kahloya benzetilmekle bundan ancak gurur onur ve şeref duyarım.
Fridanın yaşadıklarıyla değil de kaşıyla gözüyle ilgileniyorsanız siz de tam olmamışsınız yani be. Kadın o kadar acı çekerken dur kaşımı alayım kavisli olsun diego beğensin derdine mi düşecek? Ki kendisi yeterince alımlı ve çekici zaten.

Canım Fridam. Senin kadar güçlü ve güzel olmak tek gayem.
Cımbıza hayır ulan!
nerede frida ile alakalı bir şey görsem aklıma geliyor.

hep seni anıyorum umarım kulakların çınlamıyordur. artık bu büyüyü bozar mısın essy *

iyi yazmalar.
ilgi meraklısı birisidir. Kendini neden kasıyorsun. Overrated birisin.
görsel
görsel

Arabası olmayanlara gavat diyen ilgi şeysi. Midem bulandı lan. 5-6 süzme de artılamış.
görsel
Kendisi hakkında birkaç tahmin yürüttüğüm yazardır.

Essy, aslında erkek düşmanı falan değildir efendim. Aslında çokta zekidir. Böyle entryler girmesinin sebebi, sözlükteki tırşık ve feminazi imajının alışılmış olmasıdır. Tarzı gibi yani.

Düşünsenize, sözlükte feminazi edasıyla sürüyle entryleri var ama buna rağmen 890 takipçisi ve kendisinin nickiyle açılmış başlıkta 1400 küsür entry mevcut. Tarzını sözlüğe bir şekilde kabul ettirmiş ve bunun sayesinde belirli bir popülerliğe ulaşmış.
Bugün dünya dostluk günüymüş, dost gördüğün arkadaşlarına gönder.Ben de senin dostunsam, bana da gönder.

görsel
Resmen 35 yaşında olduğum ifşa edildi ya şoktayım.

görsel

Neden bu kadar kötüsünüz? 35 yaşında hamarat zeki entelektüel elit bi hanımefendinin sözlük kullanmaya, eğlenmeye hakkı yok mu?
görsel
Gel kız koğuşta çiğ köfte yaptık. 10 erkek yiyoruz.
Kendisinin en sevdiği yerdeyim.

görsel
Bu ucuz numaralar, fotoğraflar, çirkeflikler bi yetkiliye bu kadar mı yakışıksız olur?
Kezban, meriç, kezban, meriç demekten papağana döndün, sen de ne çektin beeee. Kıyamam.
tüm yazarların ne bok yediğini iyi takip eden takdir edilesi mata hari yazar. evet..

https://www.youtube.com/watch?v=s1miwhyd7sc
Yine bir iftirası daha açığa çıkmış kişi.

https://m.uludagsozluk.com/e/40085566

Hadi şimdi Yeni iftiralarla gel. *
bu alkolikle essy bir sevişseler bu kavgalar son bulacak aslında.
yani gençler çok kasmayın. evet.
Canım fanlarım. Essy fan club. Çok tatlı durdu ya.
görsel
Bayram vesilesiyle gelip 'bayramlarda küslük olmaz, dargınlıklar bir kenara bırakılır. Ver elini öpeyim alkolik abi, bu mübarek günde Yeni bir sayfa açalım' demiş yazar.
Duygulandırdı. Bize de peki demek düşer. Senin de bayramın mübarek olsun. *
Bütün kahrımı çekiyor valla bir gün bunla evlenmekten korkuyom eninde sonunda bu Kürt kurusuna kalcaz.
şiryet, sözlükte sataşmadığı pek az kişi olan, biraz hümanistlik kasan duyar ve ilgi manyağı olmuş easy bir yazar.
Sanırım yeni yazarlardan, nickini beğendim orjinalmiş. Koştursun dursun efenim.
görsel
bir bilmişlikler, bir güzin ablalıklar..

sıkıcı..