bugün

Vajinası kömür karası renginde olan kadındır.
hep biraz pis gibi gözükür.
bence öyle, hani yıkanmış ama lekesi çıkmamış gibi.

edit: kimse eleştirilmemiş olup geneli beğenilen kadın tipi.
annem esmer lan benim kötü şey söyler miyim? öyle bir görüş işte.
kırdı isek özür dileriz.
çikolata gibi hatundur.
esmer kadınlarda hep bir gizem vardır, hele birde zeytin gibi siyah iri gözleri varsa çok sevilesidir.
demediginiz kalmamis kiza. Komur karasiymis. Pis dediniz. Yikanmis lekesi cikmamis. Cirkin demeniz yeterliydi. Napalim kizil sac renkli goz beyaz ten yok.
(bkz: Rosario Dawson)
Fazla sevilmezler.
alıcısı azdır.
Ne demişler? Sarışının adı esmerin tadı var.
biraz kıllı olurlar.
ama ünlü sözümüzün dediği gibi esmerin tadı başkadır.
her ne kadar hayatımda iki kadınla öpüşmüş ve ikisi de esmer olmadığı halde böyle düşünüyorum.
Vücut rengim eşit değil.
Ellerim ve ayaklarım zenci.
Yüzüm buğday.
Kalan yerler beyaz.
Allah affetsin.
Bayadır canımın çektiği. Şansıma hep beyaz tenli geliyor. Esmerin tadını özledim lan bildiğin.

Geberin.
Eğer gözleri böyle ise allah diye tapacağım kadındır.
görsel
Acilen mesaj kutuma ulaşmalarını istediğim kadınlardır.
Saatler 12'yi gösteriyor, sanal seks vaktimiz geldi.
bazılarında esmerlik kirli gibi duruyor nedense. iğrenç. yaşasın beyaz olmak, süt gibi olmak.
en sevdiğim kadındır kendisi genel olarak ben kadınları çok seviyorum.iyiki varlar.
Sevemiyorum ulaan sevemiyorum. Bana hep nötr geliyor. Çok nadir çekici olanlar oluyor ama tam etkili olmuyor.

O beyaz, o temiz görünen, dokunduğun anda pembeleşen, asaletin simgesi olan beyaz tenli kadınlar gibi değiller esmer kadınlar.

Cehalet mutluluktur, sözünü dibine kadar yaşıyorum. Ne istediğimi bilmemden, kendimi keşfetmemden sonra bu kadınları(beyaz tenli hurileri) fıldır fıldır arıyorum. Ama ülkede az olduklarından büyük sıkıntılar oluyor. Hele hele de efendi bir kız arıyorsan. Oyyu kirvem ooyyyyy sevip sevip ayrılmak zor, oyyy kirvem oooyyyy.
esmer olsun bizim olsun.
Bir tür hastalık.
Maalesef tedavisi yoktur.
Bir tık öndedir şahsım için.
Doğanın diğer kadınlardan daha çekici yarattığı kadındır. Esmer tenli olmak doğanın en saf haline yakın olmaktır.
Esmerleri sevmiyorum. Kumral ya da sarışın olmalı.
bir kişinin hem saçı hem teni hem gözleri koyu renk olunca boğucu geliyor.
fakat çok aşırı derecede esmer olmamak kaydıyla, yeşil ya da en azından ela bir göz rengine sahip olmak yakışır.
esmer renkli gözlü kadın nadir bulunduğu için değerlidir de.
hani her tarafın koyu renk olması boğucu gelir, çikolata ten renkli göz de çingenemsi bir imaj yaratabiliyor. öte yandan kaşı kirpiği sarı olacak kadar sarışın olmak da nahoş bir durum.
her şeyin dozunda olması ideal bence.
bu arada buğdaydan daha koyu bir tene sahip olanlara tavsiyem; sarı ve kızıl saçtan uzak durmaları. sarıyla sarışın desen değil esmer desen değil, kızılla da çingenemsi bir imaj yaratıyor. zenci olmamak kaydıyla koyu tenli kadınlara en yakışan saç rengi, kahvenin kestanenin tonları.
bende sarışın kızlardan hoşlanırım.
sarışın kızlara aşık yanık bayılanım.
çok çabuk aşık yanık olan tapan adamım.