bu herifi canlı yayında kör testere ile ortadan ikiye kesmek lazım.
o zaman bile içimiz soğumaz...
babası i.t. nedir yahu, eğer suçluluğu kesinleşmişse ki öyle diyor. böyle şerefsizlerin isimlerini cümle aleme duyurun ki insan içine çıkamasın, akrabasının, dostunun yüzüne bakamasın, cezaevinde ziyaretçisi olmasın.. isim verin kardeş it deyip geçmeyin..
Böyle gereksiz insanların yaşamaya hakkı yok bunun insanlıkla alakasıda yok .
Artık şu karakolları yollarını öğrensinler bir kişiye bağlı kalmasın o olmazsa yapamam falan eğitim şart nasıl anne hala içim gidiyor.
(bkz: Tck ve ceza muhakemesi kanunlarının yetersizliği).
Böyle haysiyetsiz, şerefsiz, Orospu çocukları için idam getirilmeli.
Başkasının canına, ırzına kast edenin hayatla en ufak bir bağlantısı kalmamalı. Hele ki çocuklara, aile bireylerine karşı işlenen bu tür suçlarda.
insan olduğumuza utanıyoruz.
vay arkadaş bu ne midesizlik, ne ahlaksızlık, ne şerefsizliktir ya !!

Ben avmde çalışıyorum. mağazaya kız çocukları geldi mi gözlerim ışık saçıyor. sarılıp öpüp koklayasım geliyor hiç tanımadığım çocukları bile. insan kendi öz evladına nasıl yapar bunu ya ?!! aklım fikrim almıyor arkadaş. düşüncesi bile iğrenç ya.

bunu öldürmeyeceksin. vereceksin içeride erkekçilerin yanına. gece gündüz siksinler bu orospu çocuğunu. öldürün beni diye yalvartacaksın.

Yeminle ne yapılsa içim soğumaz gibime geliyor. Allah belanı versin be lanet yaratık.
ya babacım hani bi meteor vardı çarpacaktı dünyaya felan noldu mk ya .s
abi yeter midemiz bulanıyor artık. nefes almak, insanlığımızdan utanmadığımız başka bir güne uyanmak haram oldu kuran evliya çarpsın.
vallahi geberelim billahi geberelim bitsin bu saçmalık.
nasıl söveceğimi nasıl beddua edeceğimi şaşırıyorum artık.
Puh seni allah bildigi gibi yapsin. Yatacak yeriniz yok.
Edep, erdem ve ahlak yoksunu, baba müsveddelerine ait olan bir eylemdir.
Buna sessiz kalan annenin de, allah canını alsındır.
bu rezalete maruz kalan evladın, hayatını güvensiz bir öfke ve hüsranla geçireceği su götürmez gerçektir.
Geberin!
insan olmaktan utanıyorum artık.
Söylenecekler tükeniyor, elimden bir şey gelmiyor, bundan utanıyorum.
bu adamın öldürülmesini istemem.
öldükten sonra zaten ne olacaksa olacak ama bu dünyada yaşadığı sürece eşşek sikiyle sikeceksin bunu her gün! onu öldürmeden dünyadaki en kötü işkencelere maruz bırakacaksın! lanet olsun böyle bir orospu çocuğuna!
Bunun gibi adi piçler yüzünden kıyametin yaklaştığının farkına varıyorum. Allah ıslah etsin.
Ülkedeki insanların kalitesini ortaya koyan durum.
En buyuk korkum ileride kiz cocugum olursa birisinin zarar vermesi.
Baba(!) olacak adam gitmis neler yapmis ya.
Bu dunyadan defolup gitme isteğimi bir kez daha tazelemistir. Her gun igrenc utanc verici bir olay duymak insanin midesini bulandırıyor.
bu pezevngi benim gibi bir kaç babının eline verin gerisine karışmayın kardeşim idam bu şerefzisler için gelmeli. hemde öyle acısız değil damarlarına kezzap zerkedilerek öldürülmeli.
Tepki verecek duygum kalmadi artik.

Allah belanizi versin.
bu nasıl bir midesizlik abi? kendi çocuğuna tecavüz nedir ya? böyle orospu çocukluğu görmedim amcık herife bak.
Kıyametten başkası bizi artık paklamaz sanırım.
Lan insan kendi cocuguna bunu nasil yapar aklim almiyor. Benimki a dese icim urperiyor amk.