bugün

Gezideki gibi sagi solu ateşe veremeyeceğini farkinda olan kitledir. O yuzden kuzu kuzu dikileceksiniz en fazla.

Yoksa Ohaldeyiz öttürüverirler ahahah.
Gotleri jop yemekten başka birşey yiyemez hale gelmiş kitledir.
nerede o eski toma savarlar .

tiyatroymuş değilmi ?

mehmet ali alaboralar sattı gitti sizi bak .

kendisi tiyatrocudur zaten . hain olanlarından hemde .
ohal de referandum yapılır mı diye sorgulaması gerekirken bunu yapmayıp bir de bunun üzerine ahlaksızlığını gizlemeye bile çalışmayan yazar beyanı.
Günün koca koca siyasetçilerinin, rakibi suçlayarak yükseldiği dönemde, başlığı açan yazarın, kendisiyle aynı fikirde olmayanlara bulaşması, pek şaşırtıcı değil.
Bakın buradan yazıyorum şayet gezi tarzında bir ayaklanma olması durumunda olacakları bu beklenti içinde olanlar iyi hesap etsin. Zira bu gibi bir durumda karşılarında sadece polis olmayacaktır. Ayrıca 15 temmuz itibari ile Anadolu Çomarı dedikleri yurdum insanı millet silahlanmış ve hazır kıtâ şekilde beklemektedir\bekliyoruz. bilin istedim yani.
Yok silahlaniyolarmis, yok rejim degistiriyorlarmis, bakın şunu anlayın artık. Atatürk gençliği Allah'tan başka kimseden korkmaz! Bunu gotunuze yazın! Sizde kafa ne gezer?
bunlar bok yoluna gittiği halde şehit ilan edilen kitle olmasa gerek
Yıllardır bekliyoruz ama hep biz götlerinden\götlerinizden kan alıyoruz nedense? TiKKO sikko MLKP Dhkp-c PKK nerdesiniz la yıllardır? Nerede uğruna niyazi olup gittiğiniz ideolojilerin gerçekliği? Anca demogoji. Hayır yani öyle bir anlatıyor ki haspam görende sanacak biz siniyoruz onlar ortalıkta. Birde bu vatan topraklarını biz değilde sanıyor ki koyduğum Rambo - Superman - örümcek adam - Batman koruyor yıllardır birde aman diyeyim çekiyor sikik. Komik adam vesselam.
yazar burada "hadi yine sokağa çıkıp yakıp yıksanıza" diyor.

daha 2 gün önce burhan kuzu tarafından tehdit edilense kendisi.

sandıktan hayır çıksaydı pkk sokağa dökülüp yakıp yıkacaktı zaten. bunu pkk sözcüsü burhan kuzu söylüyor.

ama sen karısını tayyipe pazarlamaktan utanmayan bir güruha dahil olan şebek bir "karı" olduğun için cızırtı yapıyorsun hala. işte 7/24 osmanlı dizisi ve nigar kanlı izlemenin yan etkileri bunlar hep.
E tabii demokratik gösteri hakkı falan kalmadı necati, diktatörlük geldi artık. Karşı görüş marşı görüş traş oldu. Nası Hitler 'e karşı gösteri yapılamıyorsa şimdi de olmaz. O iş bitti artık.

Türkiye Mürkiye traş bundan sonra. Kadınla orospu arasında ne fark varsa türkiye 'yle devlet arasında o fark var artık. Kuvvetler ayrılığının olmadığı ülkeye devlet denmezse türkiye 'ye de devlet denmez.

Yani öyle gösteriymiş, ifade özgürlüğüymüş, bunları geçeceksin bi kalem. Öyle şeyler almanya'da olur, isveç 'de olur, ama kuzey kore ya da Türkiye de olmaz. Vururlar adamı.