bugün

henüz başıma gelmemiş olay ama olasılık dahilinde düşünürsek, bir gün televizyonu açıyoruz, bir baktık bir klip çıkıyor karşımıza, ulan bir de bakıyorsun sanatçı olan ta kendisiymiş, "aa lan ben bunu lisede sikmemiş miydim" diye bir şaşırıyoruz. ağız açık izliyoruz. klipte hatun dans ettikçe "ne göt vardı be..." diye hayıflanıyoruz. sonra aradan yıllar geçmesine rağmen rehberi karıştırıp acaba numarası hala aynı mı diye bakıyoruz, "aradığınız numara kullanılmamaktadır" diyor italyan hakem. tabi bir depresyon, bir çöküş, bir zamanlar ona hakimdim lan diye zırlamalar...
Eline kukla geçirip yeteneksizsinize çıkmadığın sürece problem olmayacak olan durum.
justin timberlake bildirdi. bu ne amk?
arkadaşlarınıza hatunla yaşadığınız eski günleri anlattığınızda size inanmayacakları, yalancı yerine koyulacağınız durum olacaktır.

haydi lan oradan, bende jennifer lopez'le yatmıştım cümlelerini duyacaksınız, ama sizin yaşadığınız gerçektir. önceden birlikte olduğunuz hatun şimdi meşhur olmuştur. en acısı bunu kimsenin inanmayacak olmasıdır.
hayatta başa gelebilen nadir olaylardan birisidir, çok doğru bir önermedir, kendime göre bir başlık aradım en uygunu bu sanırım. o değilde hatun kişi tv 8 e bile çıkmıştı lan, hatun kişi bana yanıktı, ama ben o sıralarda başkasına yanıktım, ama hatun kişiyi de götürdüm yalan değil şimdi, ünlü olduktan sonra çoğu kez konuştuk ama yine, hatun kişiden hoşlanmadığım için ilişkiyi fazla yürütmek istemedim. bu da böyle bir anımdır. yani neymiş mühim olan duygularmış, artık ünlü biri olmuş olsa da duygu olmadığı sürece pek te mühim bir mesele değil yani.

edit: tv 8.
eşekle cinsel münasebette bulunan öküz söylemi. evet.
Bu olay benim hep başıma geldi. Artık kızlar banada bi el atarmısın durumuna geldiler. * biri mıss turkey 3.su secıldı. Oteki bugun ne gıysem yarışmasını kazandı. Biri okudu adam oldu öss sorularını hazırlayan kadroda soru hazırlıyor. Bırtanesı çok ünlü bir koleksiyoner oldu. Milyon dolarlık ihalelerde boy gösteriyor. Bizede artık gırdıgımız ortamda hemen googleyı acıp cevremdekılere bunları gostermek dusuyor. :(