bugün

Birisi merkez e çok gelmediği için, diğeri de merkeze uzak bir yerde yaşadığı için, ben de pek sosyal sayılacak biri olmadığım için karşılaşmıyoruz.
her eski sevgilinin başına gelecektir.
Karşılaşmadım karşılaşmadım en gergin olduğum biriyle tanışmam gereken bir anda yanında o da olmasın mı.. Selamlaştık sonra ben tanışmam gereken kişiyle de tanıştım fakat ekstra gerginlik, sinir, stres..
Neyse bugün daha profesyonel davranırım diye düşünüyorumshrj.
aynı muhit, aynı mekanlarda takılıyorsanız, elbet bir gün başa gelecek elim hadise. kalkıp gitsen olmaz otursan olmaz, selam vermesen olmaz versen olmaz, saçma sapan a.
https://www.youtube.com/watch?v=a0YwJK-e2aY
ilk defa görüyormuş gibi davranırım ehehe.
o kadar da buyutulecek birsey degildir. birbirini taniyan iki insan ölmediği surece karsilasabilir, cok normaldir.
dünyanın her yerinde her an olan bir şeydir, gülümseyerek insan olduğunuzu hatırlayın.
bugün de mi uyumayalım dedirten döngüsel gariplik.
Her zaman aklıma 1984'ün son bölümünü getiren hadise. Soğuk ve tatsız bakışlar. Yalan ve yapmacık sözler. Winston ve Julia'nın son karşılaşmaları.
-Seni ele verdim
-Bende
karşılaştım. karşılaşıyorumda. evlenmiş iki çocuğu var. bazan kek yapıp getiriyor. ve hiç iyiki yada keşke demedim demiyorum. can sıkan değil iyi hissettiren bir durum olmalı.
yolu değiştirmeye sebep olur.
kendisini tanımamanızla sonuçlanırsa seneye evlilik fotoğrafını görebilirsiniz. covid salgını sürecinde, kendi mahallemde karşılaşıp yolun ortasında gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi kocaman kocaman gözlerle gözlerimin içine bakakalmış vaziyette duran adamı maskeden dolayı tanıyamadım. tanıyamamam yetmezmiş gibi platonik ve takıntılı şekilde peşimde dolanan bir başkasına benzettiğim için gözleriyle karşılaştığımda suratına "ne bakıyorsun sığır?!" ifadesiyle baktığım için adam cümle de kuramadı. beş saniye kadar göz göze kaldıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluma devam ettim. çok sonradan o olduğunu anladım. sonra evlenmiş zaten. tanıyıp da tanımazdan geldiğimi mi düşündü yoksa tanıyamayacak kadar sildiğimi mi bilemem. tavrımı yanlış anlayıp ağırına gittiği için evlendiyse üzülürüm, bu yüzden ölmeye gerek yoktu çünkü.
can sıkabilir ama yaşamadım hiç, God bless yaşatmasın.
Geçenlerde başıma gelmişti, içimden dünya harbiden de çok küçükmüş dedim göz göze geldiğimizde. O an sadece sabahattin ali’nin sözleri geldi,

Unuttum diyemem, fakat üzerimde bir tesiri kalmamış.
Pandeminin verdiği kasvetli dönemde kendinize olan saygınızı bile yitirmiş online okul-iş dönemi yüzünden kendinize vakit ayıramayacak hale gelmiş hayata olan sevginizi yitirmiş bir halde ve pantolonları hayatınızdan çıkarmış eşofmanınızla kaygılar içinde hava alayım diye dışarda yürürken o pespaye halinizle hala unutmakta güçlük çektiğiniz o insanla karşılaşmışsınızdır. Zaten bu karşılaşma sizi yeterince parçalamamış gibi bir de o halle sizi görüp acıdığını düşünmeye başlarsınız..
velhasıl kelam bizi sevecek olanlar eşofmanımızla sevsin diyerek duygularınızı bastırır online işinize geri dönersiniz.
Telefon çıkarılıp görmemiş numarası yapılır hiç şaşmaz. Lan bu kadar da salak yerine koymayın kimseyi evet. Ben karşılaşırsam köşeye çeker nude ister bırakırım. Girişimci ruhlu olmak bunu gerektirir.
biriyle kadıköy' de karşılaştık yanında yeni sevgilisi vardı, ben de arkadaşlarımla oturuyordum bir mekanda. yanımdan geçtiler hasiktir diyip arkadaşlara kaş göz yaptım. etkilenmedim ama karşılaşmak rahatsız etmişti.
biriyle de aynı ortamdayım sık sık karşılaşıyoruz ne yazık ki. genel olarak benim için rahatsız edici bir durum, hayatımdan çıkarmışım ve sürekli ordan burdan çıkmaları rahatsız ediyor.
fakat biri var ki ayrılalı 5 yıl oluyor, 5 yıldır hiç görmedim. görsem muhtemelen gözlerim dolar, elim ayağım titrer ve kalbime bir ağrı saplanır, onu kaldıramam işte.
boşandı gözümden yaşlar sel gibi,
ayrıldığımızı o da anladı, yıkılmış bir halde bakıp yüzüme benimle birlikte o da ağladı,
seni sorduğuna inan pişmandı - cengiz baba.
Aynı stajdayım,yeri geliyor her gün görüyorum.
Eski sevgilim ile şans eseri aynı muhitte oturunca ister istemez karşılaşıyoruz.

Yavşak yavşak gülmesi ve seslenmesi haricinde sorun yok.
başıma geldiğinde ben bu tipe nasıl bakmışım dedirtmiş durumdur. işte arkadaşlar memelerin önemi, insanı kör ediyor, tipine odaklanamıyorsunuz.
korktuğum şeylerden biri.

üstelik genelde en paspal ve çirkin halinizle denk gelirsiniz. karşınızdaki kişi size ezici bakışlar atar falan. sürünüyorsunuz sanar muhtemelen tipten kaynaklı. halbuki siz ondan sonra çook yol katetmişsinizdir ama o an onu gösterebilecek bir fırsatınız yoktur.

kaybettiğin kadına dön de bir bak demek hayalimdi ama hiç iyi olduğum bir ana denk gelemediler.
Benim midemi bulandırıyor , gerçekten.
(bkz: Kafa selamı) verilip geçilecek hadisedir.