bugün

Buluştuğunuzda vücudunu suzmeyeceksen, vedalastiginizda da arkasini dondugu anda kıçına bakmayacaksan gayet olabilir.
imkansızlık içinde imkan aramaktır.
Olunmaz.eski sevgili olunur
Yaptım, kolay gerçekten.
Kötü zamanların üzerini değerler merhametlice kapatır ve yeni sayfalar yazılır; yerli sohbetler, saygı, samimiyet, heyecan, içtenlik, güven. Artık arkadaşlık benimsenmiştir ve inanın erkekler arkadaşlık konusunda daha iyiler.
birbirinin vücudunu ezbere bilen iki insanın kan donduran sevişme çabalarından başka bir şey değildir.

hem ayranım dökülmesin hem kötü şeyler yaşanmasın ama gözümün önünde de dursun.

boş işler.
Olmayacak olan olay herhangi biri bir duygu hissediyorsa artık arkadaş olarak duramazlar.
Kesinlikle olmaz demeyi bıraktım ancak yine de hoş bir durum değil. Hayatımıza giren yeni insanlara olan saygımız bile yeterli eskilerle görüşmemek için.
Az seven taraf arkadaş kalmak için çabalar. Daha fazla sevenin yüreği dayanmaz buna ve kaçar. Ya da kalıp kalbini daha fazla dağlamaya devam edebilir.
Erişemediğim moderenlik seviyesi.

Hoş, gerek var mı? Bence yok. Hiç Arkadaşınız mı yok?
tahminimce birkaç sene sonra olur.

7 8 sene önceki sevgilimi düşünüyorum. müthiş eğleniyorduk, anlaşıyorduk. çok acayip kanka olunur bana kalırsa. ama tabi kim arayıp soracak? ayrıca yanlış anlaşılmak çok berbat durum 8 sene sonra, hiç o topa girmem hacı.
iki zara yüz bin vermek gibi bir şeydir.
Ben bütün eski sevgililerimle arkadaş kaldım ve moralleri bozuk olduğunda sevgi gösterecekmiş gibi yapıp sevişiyorum.
(bkz: deli sikince yapılabilecek çılgınlıklar)
eskileri biriktirip koleksiyon yapılıp düğün de halay ekibi kurulabilir!
sayıları çoksa her biri çeyrek taksa epey bi para eder.

arkadaş ne ya dünyada başka insanların soyu tükendi de bi tek o mu arkadaş kalacak.bu bildiğin mazoşistliktir.

paylaşımda bulunduğun,duygusal birliktelik yaşadığın biriyle hiçbir şey olmamış gibi takılmak,konuşmak,yeni birini sevdiğini izlemek her bünyenin hazmedemeyeceği bir durum. ben de şerefiyle bu durumu hazmedemeyenler tarafındayım. olamaz olamaazz kesinlikle olamaz!

arkadaş olarak anlaşabiliyorsak pek tabii sevgili olarak da anlaşabiliriz, madem birbirimizi görmeye tahammülümüz vardı neden ayrıldık ? mantıklı değil bir kere.
buna kimse inanmadı, ama herkes inanmış gibi yaptı.
Başardım oldu..

15 seneki sevgilim ile kankiyiz..

Şaka değil.. Buluştık bile..
Gerek olmayan arkadasliktir.

Sadece elele tutusarak ve öpüserek yasanilan iliskilerin yapabilecegi arkadasliktir. bir nevi ergenlik dönemi iliskileri gibi..

ciddi manada iliskiden arkadaslik cikiyorsa yüksek ihtimalle ikisinden biri hala unutatmamistir.
Güzel olur. 4-5 sene önceki kız arkadaşımla bildiğin kanka olduk şu son zamanlarda, ankara' da yaşıyor, birkaç güne yanına gidiyorum.
"olmaz diyenler denemeye cesaret edemeyenlerdir." diye bir beyan sıçayım da eksi manyağı yapıp rahatlayın hadi.
Sevgili olamamışlar için mümkündür. Sevgili olduysan gerçekten arkadaş olamazsın, arkadaş olabiliyorsan da gerçekten için akıp, yüreğin karıncalanmamış, sesini duyduğunda ayakların yerden kesilmemiş, gece gözüne uyku girmemiş, kokusu burnundan gitmemiş yani sevgili olamamışsındır.
her iki tarafın da hayatına bekar devam ettiği düşünülürse, 2-3 senede bir görüşüp sevişmek ve eski günleri yad etmenin kimseye zararı olmayacağı gibi seksin huzur getirmesi açısından yararı olduğu bile söylenebilir.

arada görüşüp seks yapmak şart bence. benim eskilerin hepsi evlendiği için benim açımdan pek mümkün değil.