bugün

ooo olaylar olaylar... bu ne ki? eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle öpüşürken görmek diye bir şey var bir de. gözüne far tutulmuş tavşan gibi bakıyorsun. fellik fellik bas bas bağırabileceğin bir yer arıyorsun sonra da.
trajikomik bir durumdur. siz "4 sene benim elimi tuttu. şimdi nasıl bu kızın elini tutar?" gibi düşünceler içinde boğulurken, o, tam da o an, sanki hissetmiş gibi gözlerini sizin üzerinize diker. bakışırsınız. onun gözlerindeki ezikliği hissedersiniz. ne yapacağını şaşırır. o ana kadar acıyan kalbiniz, bu sefer sizi saçma sapan bi mutluluğun içine çeker. içten içe gülersiniz. girdiği halleri, ezikliği sizi güldürür. o an anlarsınız ki kaybeden cidden siz değilsinizdir. kafanızı çevirir, arkadaşlarınızla muhabbetinize devam edersiniz. durum bundan ibarettir. büyütmek lüzumsuzdur. o şu anda sevgilisiyle mesajlaşırken, onun hakkında uzun uzun entry girmeye gerek yoktur.
severek ayrıldıysanız fena koyan bir durumdur. yaşanmasa çok iyi olur.
ikisinin de anasını skeyim.
eğer takıntılı biri isen insanın ağzına sıçan durumdur.
Kimilerine göre trajedi , kimilerine göre çokta fifi olayıdır. ama şuda bi gerçektir ki ;

(bkz: yürek sızlatır)
her iki taraftaki eskiyi de zerre ilgilendirmeyecek olaydır. eskimeden önce düşünmesi gerekli idi zira.
coplukte iki kedi gormek gibi birseydir. zira eskimis cope atilmistir o da kedisine uygun bir es bulmus takilmaktadirlar.
Sevdiğim bir kız vardı adı serena çok sevmistim. Gereğinden fazla baglanmistim ona, günün birinde beni terketti. Cok üzüldüm günlerce onu zihnimden cikartamadim. Birgün onun okuluna gittim. istiklalde ki esayan lisesi bilenler bilir. Orda bankanin önünde beklemeye basladim. O bana karsi geliyordu ve yanında zibidinin biri ona sarilmisti. ikisinin karsisina çıkıp hakaretler ettim bağırdım. Ama içimde ki acı sogumamisti. Cok üzülmüstüm. O an her şey duruyor sanki sadece onlari öldürmek istiyorsun.
Koyar be delikanlı adama. Hem de çok koyar hele gülerken görürse bir de "ulan ben böyle güldürebildim mi acaba" der ve hayıflanır.
sizi ondan soğutmaya yarayan acı ama yararlı olay. gerçekten seni öldürmeyen acı güçlendiriyor. ilk gördüğünde hele ki sana nispet yapıp daha samimi oluyorsa için ilk başta cız eder ama sonra anlarsın uğrunda fedekarlık yaptığın kişinin ne mal olduğunu ve bir daha asla onu gördüğünde için derinlerden cız etmez...
gülünür ve geçilir. muhtemelen karakter fukarası bir zavallıdır. gülün ve geçin. duble karakter fukaraları beraber geçinirler. hatta kurtulduğunuza şükredin. yolunuza bakın, çok daha iyileri karşınıza çıkar ve çıkıyor.
içinizde kalan son kırıntıların da süpürülmesi olayıdır.
yaşanmaması gereken anlardan biridir. bir yanındaki kıza bakarsın bir kendine bakarsın daha bir sayasın edesin gelir o herife, oracıkta gidip o elleri kırasın gelir ki tutamasın yıllarca sana değen ellerini, bildiğin en ağır küfürleri falan bile edesin gelir bağıra bağıra ama yapabileceğin tek şey belki küçük bir gülümsemedir ona bakarken yanındakilere attığın. o ne zor bir ikilemdir yahu. hele o feysteki kalpli kalpli yazışmalarına denk gelmek 'lan gerizekalı kaç kez çektin nazımı da ettin bana bunca bedduayı' diye düşündürüp sonradan 'amaaan itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı' falan diye devam eden düşünceler karmaşasını yaşatır adama.
Böyle bir durum karşısında kafamın içinde Mahsun Kırmızıgülden Ellerin kadınısın şarkısı çalıyor.