bugün

aşk her ne kadar sadece fiziksel değil aynı zamanda ruhsaldır deseler de madem ruhsal şimdi benim yanımda neden yok sorusuyla irker insanı ve böyle bir fırsat yakalamış insanı çeker bu olay içine. işte bu tanım pardon kanım.*
her insana nasip olur mu bilinmez ancak bana nasip oldu. sanki 17 milyonda bir ihtimali tek kolonda yakalamış , 25 trilyon kazanmış gibi hissediyorum kendimi. tamam bilindik aşk yalandır , sevgi haramdır , seks mübahtır tarzı muhabbetler yapacak değilim. her insan kendisinin aşkı en doruk noktalarda yaşadığını ve ondan sonra yaşadıklarının bir temsiliyet tiyatrosu olduğunu savunur. bizler terkedip giden , evlilikten dönen , nişan atıp 12'den vuranlar klübündeniz farkındayım. zaten bu konuda bir aşk doktoru misali bilmiş ifadeler kullanıp tepki çekmek istemem.

peki ne yapılması gerekiyor böyle bir şans varken , bu bir hediye midir yoksa bir ceza mı? bu insana eskisine benziyor diye aşık olmak ne kadar sakil , bayağı. bu konu bu insana açıklandığında ne gibi sonuçlar oluşur.

gelelim benzerlik konusuna

hayır bir tarık akan konumuda yok bende. araştırdım 18. göbekten bile akraba değiller. Allah'ın bir lutfu olsa gerek bu olay. eski sevgiliyi unutmak için mi benzerine aşık olunur yoksa eski sevgiliyi unuttuğun için mi? ruh güzelliği çok önemli değil ruhlar aleminde yaşamıyoruz ancak bu fırsatın ele geçmesi sadece matrix yazılım programında olur herhalde. mavra , makara , geyik bir yana ruh güzelliğinin daha önemli olduğunun ispatlanacağı bir fırsat var.
benzerine aşık olmak diye bir durum yoktur. olmaya çalışmak vardır. o da olmaz genellikle... benzeyen kişinin gözlerine baktığında onu hissedemezsin.. eski sevgiliymiş gibi sarılamazsın... farklıdır efendim. cok farklıdır..
eski sevgili ortalama bir tip ise mümkün olabilecek durumdur.
ikizi varsa cidden diğerinede bişeyler hissedebileceğin bir durum.
bu durum sinem kobal'a aşık olmanızla da sonuçlanabiliyor.
bu benimki değildi lan deyip tekrar en eskisine aşık olmaktır.
Hangisi yeniydi dedirtmıyecek bir olaydir ve gereksizdir.
(bkz: çivi çiviyi söker)
(#13921348) takip ediliyosun telefonların dinleniyor olabilir dikkatli ol.
ayn hatayı tekrarlamaya devam etmektir...
çok saçma bir eylemdir. diğerinden bir hayır gelmedi demek ki eski oldu...
altta yatan psikiyatrik sorunu maskelemek ve saplantıya çevirmektir...bazı insanlar,sahip oldukları psikiyatrik sorunları maskelemek ve kendilerince bir çıkış yolu bulabilmek için karşı cinsten birini saplantı haline getirip daha sonra bunu aşk sanabiliyorlar..

aşk dediğin bir kişiye yöneliktir..onun benzerinle falan alakası yoktur..kişiler arasıdır ve kişiye özeldir..aksi durumdaki olay zaten aşk falan değildir..