bugün

biraz paranız ve fırlamalığınız varsa 10 gün boyunca bilimum bar-disco ortamlarına akıp ortamdan kız kaldırarak da aşabilirsiniz.

kızlar için bu kadar uğraşmaya gerek yok, biraz salınsın yeter.*
yöntemi, zaman. başka yolu yok, zamanla alışıp unutuyorsun.
yeni bir sevgili bulmak.
alayının penis büyütme ürünleri gibi olduğu yöntemler.
oturup bir 70lik rakı açılır masa mezeyle donatılır sabaha kadar içilir. Bırak eski sevgiliyi kendini bile unutursun.
Olduğu şehirden imkanın varsa uzaklaşmak.
malum kişinin kafa kısmı 10 parmak yardımıyla kavranır, biraz hırpalayarak yokladıktan sonra biscolatayı çikolataya banar gibi kafa itinayla klozetin suyuna bandırılır, geri çıkardığınızda mucizevi bir şekilde unuttuğunuzu fark edeceksiniz.
cam yünü ile taharetlenmek.
70'lik masturbasyon.
bir 70lik açılır. yavaş yavaş içilmeye başlanır. sonra ulan yapılır mı bu bana muhabbetleri kesin başlar.
Unutmak kolay mı deme , unutursun mihribanım . Oglun kızın olsun hele unutursun mıhrıbanım .
bu konuyla ilgili cekilmiş bir roportaj var izleyin çok iyi gerçekten.
ekstra bir şey yapmaya gerek yok. Zaman her şeyi hallediyor. Kıçınızı yırtsanız da bazen unutamazsınız. Bataklıkta debelenmek gibidir unutmaya çalışmak, ne kadar çabalarsanız o kadar batarsınız anılara.
http://www.youtube.com/watch?v=g1F7QyjB2SQ
çivi çiviyi söker taktiğiyle ortamlara akmak.
başka birini bulmak diyenler olmuş. ben denedim olmuyor valla. karşındakine de yazık.
1000 yöntemin de deva olmayacağı yöntemlerdir.

unutulmaz..

çünkü insan 1 defa sever hayatında, 1 defa aşık olur ve sadece o kişinin yanındayken vodkalı gazoz içmiş pavyon karısı gibi sırıtır.
2. defa aşık olup sevebilen neyse de, 3. defa aşık olan insanın da tiynetini sikeyim.
Öyle bir yöntem henüz icat edilmemiştir.Gece yatağa girdiğinde her şey sil baştan yenilenir beyninin içinde.

Ne halt edersen et, sahiden aşık olmuşsan zor unutulacak meseledir. Yok zaten aşık olmamışsın, siktir et. illaki geçiyor.
(bkz: lacuna)
siyasi işlere karışmak.
taktiği veriyorum gençler hazır olun! bu işlerde usta oldum şahsen.
eski sevgiliyi unutmak için tek yöntem vardır: o da unutmaya çalışmamaktır.
bırakın akışına gitsin. bi bakmışsın unutmuşsun. mis gibi. ne kasıyorsun unutucam da unutucam. kastıkça unutamazsın bak söylüyorum.
olmayan yollardır. götünü siktirsen unutamazsın. ben denemedim ama deneyenler var. siz de siktirmeyin sakın. unutamıyorsunuz sonuçta.
Eski sevgiliyi hatirlatacak her cesit hediye, esya atilir.
Slow muzik yerine hareketli muzik dinlenir.
Facebook, twitter vb sosyal paylasim sitelerinden eski sevgili engellenir, silinir.
Hemen yeni sevgili bulunur.
yalnız kalmamak, sürekli birileriyle takılmak, gerekirse aynı anda 3-4 kızla çıkmak.
o da neymis yahu. yenilen içilen birşey mi ki.