bugün

hissetmemişlerin edinemediği tecrubedir.* *
kalp güp güp atar görmemiş gibi yaparsın arkadaşlarının dediği umrundaymış gibi yapıp muhabbet etmeye sosyal gözükmeye çalışırsın.sanki öyle olman eski sevgilinin çok umrundaymış gibi.böyle bi havalara bi triplere girersin sonucunda hiç bi sikim olmaz.evet olmaz.
eski sevgilisiyle görüşmeyen ve görüşmemeyi garantileyenler için söz konusu olmayan anda hissedilenlerdir. görüşürsen ne olur? aşk yeniden eski anılarla ruhu sarsar, 1.5 yıllık sevgiliyle eski sevgili olduktan sonra 6 ay yeniden sevgili olunur. sonuç mu? değişmez ayrılık.
zaman durur sanki o an ve sadece gözler konuşur...
(bkz: hiçbir şey)
kalbimde bi ağrı mı var ya la?
Birşeyler hissediliyorsa eaki değildir ki, eskimesi zaman alacak sevgilidir.
Sanırım kusma isteğiyle dolabilirim. Hiç karşılaşmadım allah rast getirmesin. Katil bile olabilirim.
Onun için yaptıkların gelir aklına ve arkasınsan onun sana yaptıkları bunlar aklından geçtikten sonra söversin hem ona hem salaklığına .
Sinirlerim tepeme çıkıyo ama içimde bi kıpırdanma da oluyo hani gel dese gitmeyeceksin ama genede unutmamışsın içinde bi gurur var senin çok şey yapmanı engelleyen bir gurur...
Mide bulantısı. Evlerden ırak.
eski sevgilinin elinde 2 çocukla sokakta perişan haldeyken,sen son derece karizmatik şekilde yanından geçerken sana attığı o bakış.hahahah diyesim geliyor.
Sıradan bir olay. Heyecan yapmaya gerek yok. Kalbimde bi hoşluk oluyor ama asla eskisi gibi olmayacağını biliyorum. Ah sözlük ah...
Hiç sevgilim olmadı ki, dediğim başlık.
valla ben ilk gördüğümde 2.5 ay sonraydı ve ilk tepkim ben buna nasıl bakmışım oldu. allahım kör etmiş herhalde o dönem beni. yüce rabbim sen nelere kadirsin böyle.
Evlenmek (bkz: swh) yaptım da.
Heyecan ve hüzün karışımı tanımsız duygulardır.
bundan 10 yıl kadar önceydi,
kadıköyde sevgilimle el ele gezerken,
eski sevgilimle göz göze geldik,
elini bıraktım bi anlık refleks ile sanki basılmışım hissiyatı ile kaçacaktım oradan.
o bir kaç saniyeyi unutmam,
bakıştık ve geçtik.
o an yanımda olan sevgilim ne oldu bir an dedi,
dedim az daha biri sana çarpacak sandım falan diye geçiştirdim.
ilerledik ama ara ara dönüp takip ediliyor muyum diye
geriye bakmaktan kendimi alamamıştım.
hiç unutmam o saçma anı.