bugün

daha henüz duyup da umutlanamadığımız kampanya sloganı, ama olsa ne güzel olurdu değil mi?
-naciye çabuk karfura gel!
-hilmi? ne? niye?
-gel dedik.
-ay peki.

karfur.. mağazaya girilir;

-abi bak sana naciye'yi getirdim, ver sen bana ordan hmm...he! su sarşın nevriye güzelmiş bak.
-inanmıyoaaruum hilmi!??!
"ayarlarım" menüsüne konulması gereken butondur. tıklandığında bize bir e-posta gelmelidir. e-postada yeni sevgilinin kişisel bilgileri ile muhtardan son bir ay içerisinde alınmış ikametgahı ekte gönderilmelidir (ne olur ne olmaz). yeni sevgiliyle en az 10 kere akşam yemeğine çıkılmalı ve iki taraf da memnun kalırsa nikah kıyılmalıdır. moderatörler; "e hani eski sevgiliyi getirmeden götürdün yenisini, ne iş?" diye sorduklarında "benim zaten sevgilim yoktu, yedim ben sizi" denilmelidir.
defolu sevgiliden kurtulma yollarından biridir.yok ben sevgilimden memnunum diyorsanız eski sevgiliyi getir modifiyeliyi geri götür kampanyasından yararlanabilirsiniz.
bütün bankaların özel ihtiyaç kredisi ile destek vermeleri gerektiğini düşündüğüm kampanyadır. şimdi arada ister istemez bir fark olacaktır, aşırı kullanılmış düşük model bir sevgili ile yeni sevgili bir olmaz, e bizde de nakit yok, kredi kartına taksit yapıyolarsa da olur.
(bkz: tefal)
(bkz: ne varsa sende var)
tabi ki ilk önce eski sevgiliyi tatmin etmek gerekir ki yeni sevgililer için piyasa yapılabilsin.
(bkz: getirmek)
(bkz: götürmek)
(bkz: üstelik yanında camasir makinesi %25 indirimli)
(bkz: hani nerde)
(bkz: ne zaman)
kesinlikle eski sevgilimizde gozu olan kimselerin yapacagi kampanyadir.
eski sevilin seni götürse, yenisini alsa iyi olur mu şeklinde bir soru ile yanıtlanacak saçma bir reklam cıngılı.
eğer yeni sevgili rus ise bütün eski sevgililer toptan getirilebilir.*
(bkz: türk erkeklerinin rus kız hayranlığı)
her yeninin de bir gün eskiyeceğini hesaba katarsak hiç bitmeyecek olan kampanya.
-eski sevgilimi getirdim de.
-yeni modellerimiz burada, buyrun. kaç yıllık eskisi ?
-epey oldu.
-niye değiştirmek istiyorsunuz ?
-arayıp sormaz. ararsınız, aramamasına bahane uydurur. canı sıkkındır, babaannesi hastaneye kaldırılmıştır, dedesi ölmüştür. yalandır. show haber gibi adam. çok da suratsızdır bu. baksanıza bi.
-ohoooo. ablacım ya. bize de yaramaz bu herif. ölmüş bu be. ben yapayım bir kolaylık, el atayım, çöpe atalım bunu.
ilk sevgilinize yeniden kavuşabilme umudunuzu arttıran ütopik bir kampanya.