bugün

Allah belanı versin.
En saf halimle hatırla.
Sana söyleyecek bir ton lafım var ama anlamazsın, değmezsin.
mutsuzum orospu çocuğu.
Anan zaa xd.
Iyi insansın.
मेरे लिंग 17 सेंटीमीटर है.
Yenisi de eskisi de yokki.
senin eski olman sana kimsenin okumadığı notlar yazmama engel değil bunu anladım.
sigorta primlerine babanla olan ilişkine bi de abinin arkadaşı olan kocana sahip çık.
ha beyle aceydim kollarimi,
Getme! Deyeydim...
Sen bana geç kaldın
Ben sana erken...
Mutluyum, iyi ki terketmissin beni. Çünkü fazlasıyla asosyaldin. 25 yaşında olup 60 gibi davranmana dayanamıyordum.
Her ne olursa olsun birlikte mutlu huzurlu 3 sene geçirebildik,
Kimisinin 3 günü bile olmuyor.
Teşekkürler Sevdiğim.
bugün çıksana karşıma ilk çıktığın zamanki gibi olmaz mı? boşanmaz mısın şuanki kocandan bugün bana yar ol desem?
Bana yaşattıklarını yaşama mutlu ol.
hala nasıl hayatımı, beynimi sikmeyi başardığını bilsen eserinle gurur duyardın.
Mutlu ol.
En çok kanadığın yerinden öpüyorum.
iyiki çıktın hayatımdan ve arkadaşlarına dikkat et. Arkandan çok iş çevirdiler. Pis. inşallah viraj alırken bana bakcam diye canımdan sarktığın arabanın kapısı açılır da çöplüğe falan düşersin.
isteyene istediği kadar sevgi istemeyene istemediği kadar mermi.
hayatımın geri kalanının ne kadar özel olduğunu kıymetini bilmem gerektiğini yaşatmadığın on yılla öğrettin yinede teşekkürler .....
Senden nefret bile etmiyorum tesekkur ederim beni kendine karsi bu kadar hissizlestirdigin icin igrenc adam.
iyı ki seninle olmamışım. Ve iyi ki seninle evlenmemişim. Ben sana çooookkkk fazlaymışım,hem de çokkk...
Yaşattığını yaşa.
gittiğin gibi kal. geri döneyim deme çünkü ben dönenleri sevmem