bugün

(bkz: eski sevgilinin büyücü olması)
kesin bi boklar yedi kevaşe. bu çöküşün başka bir açıklaması olamaz.
bana yaptıranı bulduğumda ellerimle saçlarına yapışacağım, kafa derisini damgalı eşek haline getireceğim insandır. tabi yüzünü mosmor, ağzını burnunu kan içinde bıraktıktan sonra.
Değmez. Senin canın yanmış bir kere. Ne yapsan geçmeyecek yaşadıkların. Intikam almaya çalışarak yine kendini yıpratacaksin . Unut gitsin.biliyorum demesi kolay ama yapması zor.
köpek büyüsü yaptırmak gerekir.

köpek gibi olsun, peşinden koşsun ve hiç ayrılmasın.

görsel
Canını gerçekten burnundan getirip sana yok yere cektirdiyse sadece ah etmen yeterli, mazlumun ahı indirir şahı. Büyü falan tekin değil o isler.
eski sevgiliden yediği darbe yetmeyen, bir de dolandırıcı sozde hocalardan darbe yemek isteyen yazar eylemidir.
merak etme hayat karşısına bir kadın çıkartır verir belasını. sonra uğraşsın dursun.
Onu erkeklikten düşürmek isteyenler için idealdir. Böylece başkasıyla yapamaz.
yanlıştır.

ben bu tür uygulamalarla zamanında uğraştım bazı şeyler de yaptım ama neticede zarar gören kendin oluyorsun yapmayın.
murphy kanunları gereği büyünün geri tepip allahınızdan bulmanıza sebep olacak olan eylemdir. ya boynunuz altınızda kalır ya ters döner ya da sürüm sürüm sürünürsünüz değmez lan *
hogwarts gibi kaliteli bir okulun öğrencisinin etik olmadığı için yapmayacağı, büyü hatip mezunu kişilere yaptırılabilecek eylemdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar