bugün

sorunlu sevgilidir

ne bok yiyeceksin acaba o numarayla çok merak ediyorum. arkasından saydırıp durursun, bana dert yanarsın sonra da numarası hala kayıtlıdır. hiç mi saygın yok hayatındaki insana?

bırak boşuna hayatını mahvetme o insanın. dön eski sevgiline.

böyle sorunlu insanlarla muhatap olmamak lazım.
silse ne fayda, beyne kazındıktan sonra..
silse kar etmez çünkü numarasını ezberlemiştir.
bilinçli sevgilidir.. sıkıştığı zamanlarda arayıp müsait misin diye başlayan sorularla kendini rahatlatacaktır.
telefon rehberini kalabalık göstermek isteyen insandır.
WHATSAPP SON GÖRÜLME TARiHiNE BAKAN SEVGiLiDiR. *
günün birinde diğeri tekrar ararsa kimin aradığını bilip açmayacak olan sevgilidir.
ya canım ister, ya canım yanar diye düşünüp realist hareket eden, ileri görüşlü sevgilidir.
içinde obsesiftir dışında normal görünür. alkol ve benzeri maddeler sonucunda içi dışına çıkabilir. Aman allah korusun zaten bu tip duygusal insanları kimse sevmez. insanlar sevginin değerini kaybettiği için bu tür adamlar vazgeçmek istemezler sevdiklerinden çünkü diğerlerinden bir farkları olsunn isterler,kıvranıp dururlar.
Silmemekte fayda var net! Bazı durumlarda hızır acil gibi imdada yetişiyorlar.
silsede günü geldiğinde takır takır numarayı söyleyebilicek kişidir.yanlışlıkla sevgilisinede söyleyebileceğini düşünüyorum.
canı istediğinde - acı çektiğinde mesaj atabilecek sevgilidir. kendine güvenmiyordur.

(bkz: sevseydi numarayı ezbere bilirdi zaten)
bi gün lazım olur mantığıyla yürüyen sevgilidir.
ararsa "tanıyamadım kimsiniz" demeye and içip hırs yapmış sevgilidir. unutamamıştır.
bir numara silmek neyi değiştirir ki, kalbinden silmesi gerekir numarası kalsa da olur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar