bugün

Halen arkadaşız cevabı veren kızdır. Hemde yeni sevgilisine. Bu kızla sevgili olmaya devam eden arkadaşıma baktım. Onun rehberi ise sadece eski sevgililerden oluşuyordu. Hatta o listede bir kaçını benim de bafilemişliğim vardır. Uzunca düşündüm ve anladım ki birbirimize grup olarak söylemediğimiz çok şey var.
eski sevgilisini yedeğe almış kızdır.
Hala eski sevgilisinden bir türlü kopamayan, her fırsatı bulduğunda onu aramak yada ona mesaj göndermek isteyen kızdır. Numarasını silmek istese bile buna bir türlü cesaret edemeyen, çünkü ona ulaşmak ve onunla tekrar konuşmak görüşmek isteyen kızdır. Ayrıca bazen gizli numarayla arayıp onu kontrol eden, o mesaj attığında umursamamış görünümü verip içten içe deli gibi sevinen bir kızdır.
unutamamış kızdır. belki de hep bir umut diyerek bekleyen kızdır. eski sevgilisinin döneceğinden de emindir. onun için geçen günlerin, haftaların, ayların önemi yoktur. sevgiliyi mi seviyor beklemeyi mi seviyor anlaşılmaz. bir de yeni sevgilisi olduğu halde eski sevgilisinin numarasını silmeyen kız vardır ki uzak durmak gerekir. ayrılırsak eskisine dönerim hesabı olabilir, karaktersizdir.
her tartışmada hattını kırıp atmayan, fevri hareket etmeyen kızdır. akılda bitirmişse, gerisinin bi önemi olmadığını düşünen kızdır.
kimin aradığını bilip, yanlışlıkla açmamak için silmemiş kız da olabilir.
Numara silmekle, kalpten silinemeyecegin farkindaligini kavramis kizdir. Mantiklidir. An olur merak edersin ararsin. Arkadasindir her seyden once.
silmeyi unutmuştur daha sonra gereksiz numaraları temizlerken aklına gelip siler.
yarın bir gün eski sevgilisinin arama ihtimaline karşı sen kimsin diye mesaj atmak istemeyen kızdır.
"belki bir gün konuşma dakikam olur gizli numara yapıp işletirim pezevengi" diye düşünebilir bence.
genellikle ahmet, mehmet yerine:
ayşe,fatma,hayriye diye kaydetmiştir.
silse bile ezberindeyse berbat bi durumdur.
(bkz: eski sevgilisinin numarasını ezberleyen kız)
eskitildiği erkeklerin nosunu muhafaza etmeyi seven, eski sevgili nosu kolleksiyonuna sahip kızdır.
Hala unutamamıstır. Ya da arkadas kalmıslardır, bayramları ve dogum gunlerınde mesajlasıyorllardır.
(bkz: olamaz mı olabilir)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar