bugün

sildim üstüne 4 tane numara 2 hat değiştirdim yetmedi 1209 km uzağa kaçtım siktiğimin numarasını unutmadım hıaammınaa dediğim durum.
sizden ayrıldığında veya kavga ettiğinizde hemen numarasını silmediği eski sevgilisine mesaj atan erkektir. allah belasını versindir.
haysiyetsiz insan arsızıdır.
telefonundan silmesini sağlamanın işe yaramayacağı erkektir. mühim olan aklından silmesidir.
Eski sevgilisini arada bir yoklayıp, varlığını hissettirerek rahatsız edecek basit erkektir.
Eski sevgilisini mutlaka aramayı düşünen erkektir. Silmedikleri gibi, sır gibi sakladıkları usb'lerine de kaydederler. Ve hatta adres defterlerinde de şifreli olarak bulundururlar.

Karaktersizler ve soytarılar grubunda yer alırlar. Bu durumdan dolayı yüzleri asla kızarmaz, karşınıza geçip bir sürü maval okurlar.

Sanal alemde arkalarından bir sürü beddua alarak, eskitecekleri yeni no'ları kaydetmeye devam ederler.

Gelin de bunlarla evlenindir.

Yazarın notu : Eğlenin ve geçin gidindir.
telefonunun çalınmasıyla gönüllere su serpecek insandır.
numarayi ezbere bilmiyordur, ezbere bilse silerdi.
sevgili numarası silinse bile unutulmaz, telefondan silinmeyen numara genelde ezberlenecek kadar uzun sürmemiş ama tadı damakta kalan kaçamakların numarasıdır. genelde ahmet abi şükrü amca diye telefon içesinde kayıt altında tutulmaktadır.
Ayrılalı baya oldu ama silmemiş wp durumlarıma baktığı zaman anlamıştım kendi pezevenk neden boyle birşey yapıyor kısacası anlamamış değilim herhalde dursun bir gün lazım olur kafasında.