bugün

en azından bir süre daha mutlu olabilecek.
Mutlu değil gamsız köpek.
eski sevgili ne demek oluyordu? mutsuz da olsa mutlu da olsa mesaj atmadan bilemezsin. elini o telefondan çek dostum. yavaş yavaş... bir hata yapmak istemezsin.
Eğer gerçekten eskiyse, neden merak konusu olsun ki?

Herkes mutlu olsun.
Mutlu yani umarım mutludur.
bugün konuştum. değilmiş. ***
Amk onun ben diyerek mutluluğuna mutluluk katılır.
En az benim kadar mutludur.
(bkz: banane amk)
Mutlu degil bence. Ama kafası rahattır. Simdilik böyle. bir kac aya beni anmaya fedakarlıklarımı hatirlamaya falan başlar. Alıştık tabi. Ama şu var ki anlık ozlemleri umurumda değil. Eşek yine eşek. Bunca senedir tanıyorum O kıymet bilmeyip gideni arayanlardan o yüzden mutlu olabileceğini zannetmiyorum. Yine de birini severse mutlu olur Umarim.
Değil. Yani değilmiş. Bundan zevk almam ama şu an bana yaşattıklarının aynısını yaşadığından eminim. Başkalarının hayatına çomak sokup mutlu olamazsınız.
umarım değildir.
Yeni nişanlandı düğün hazırlığı falan tahminimce mutlu ve stressli.
bazı arkadaşlarımız mutlu olsun , o mutluysa bende mutluyum gibi şeyler yazmış. mutluysa o mutluluğu götünden çıksın inşallah. benle mutlu olamadıysa hiç olmasın. hatta yaşamasın, ölsün efenim. saygılar.
ya onun amk bize bisey olmasın.
Mutsuz. Çünkü yalnız.

işinde yükselmiş ama daha birini bulamamış.

Sağlam beddua etmiştim.
Tekrar aradığına gore pek de mutlu değil.
sözlenmiş bile. ooh yakında düğünde yapar. gelsin çocuklar. çok mutlu maşallah.
Mutlu gibi görünüyor. Ama gülüşünde mezar taşı seziyorum. Ancak mutlu olmasını isterim çünkü beni mutlu etmişti.
Evet hemde cok mutluymus.
evli şuan, çocuğu da var.
Şimdi mutluluk da göreceli.Ben üniversitedeyken tek derdi evlenmek olan bi sevgilim oldu. Sonradan amacına da ulaştı ama hayatından memnun değildi. Sakın yanlış anlaşılmasın benimle olmadı olsaydı mutlu olurdu falan demiyorum. Hatta tam aksi mutsuz olurdu. Bu nedenle giderken gitme demedim.
mutlu olmadığını tahmin ediyorum ama mutlu olmasını dilerim.
haberlerim yok umurumda da değil, neden umurunuzda olsun ki eski işte amk.
Ahım var tutarsa yarrağı yedi.