bugün

insanın kafasını karıştırması ve senaryo yazmasına müsait bir konudur.

Ayrılmış ve aylardır bağlarınızı koparmış bir şekilde hayatınıza devam ediyorsunuzdur,arada bir doğal olarak merakınızdan eski sevgili kişisinin aktif olduğu sosyal platformlardan birine baktığınızda gördüğünüz fotoğraftır bu.

Fotoğraf tanıdık gelmektedir ve az biraz düşündükten sonra bulursunuz,sizin tuttuğunuz makinaya poz vermiş,sizin çekip zamanında beğendiğiniz fotoğrafı profil resmi yapmıştır,o fotoyu gördüğünüz an size gülümsüyormuş gibi gelir,fazla bakmamak en iyisidir.

Daha sonra sorular,sorular,teoriler,umutlar,koy götüneler,biralar,vodkalar hayırlı olsun.
hüzünletir.

geçenlerde denk geldim oradan biliyorum.
Onun zerre kadar umrunda olmadığınızı gösterir. Büyük ihtimalle fotoyu sizin çektiğinizi bile hatırlamıyordur. Hatırlasa bile, güzel çıktığını düşünüp, kendisini yeni erkek/kadın sevgili adaylarına sergiliyordur. Fotoğrafı sizin çekmiş olmanızı, umursamayacak kadar midesizdir.

Edit büdüt: Yaşanmamıştır, sadece kafamda kurdum.
takıntı haline getirildiyse üstünde durulduğunda merak duygusunu epey tetikleyecek durumdur. yazıktır, günahtır hayat akıp giderken başka bir fotoğraf yok mudur? vardır vardır, yoksa da var dedirtir beyinler.
bütün çektiğim fotolar bende kaldığı için ve sevgili de eski olup fotolar tarafımca silindiği için başıma gelmeyeceğini düşündüğüm olay.
tam tersini yaptığımdan zerre bir yerimde olmayan durumdur. kendisi ne koyar kimin umrundadır ki!*
karaktersiliğinizi gösterir, eski sevgilinse, neden bakıyorsun hangi fotoğrafı koymuş diye, bittise sil gitsin.
hala sayfası kurcalanıp, böyle bir detay farkedilebildiğine göre ''eski'' değil ''eskimeyen'' sevgilidir.
hiç başıma gelmedi ama bence ibneliğine yapılan bir şey bu. bilerek ve kasıtlı olduğuna eminim, sorsan aa hiç aklıma gelmedi ya öyle beğendim atıverdim derler. bırak bırak bırak.
Benim başıma gelmişti. Ben de aynı yere yeni sevgilimle gidip ikimizin fotoğrafını koydum.
Benim bu. Yavşak, düzenbaz, karaktersiz, adi, pislik, şerefsiz, terbiyesiz, adamlıktan uzak biri olduğum için sorun değil.
Eski sevgiliyi niye takip ediyorsun ki? Umrumda olmaz alsın bunu koysun (0))
Eski sevgilinin fotolarını nasıl görüyorsunuz.

Mesela ben hiç görmem o da göremez.

Çağımızın hatası 5 önceki sevgiliden bile hala haberiniz oluyor.

Sonra ilişkiler yürümüyor yürümez tabi çünkü arkanızda Bi sürü yığın birikiyor her an iletişime girebildiğiniz veya onlardan size gelen uyudun mu mesajı.