bugün

https://vocaroo.com/1jURyg2rnDNA
görsel
Seviyorsan gitmezsin gidiyorsan dönmezsin.
görsel
Cevap vermeden engellemeyi gerektiren durumdur.
kızsa sizden iyisini bulamamıştır, henüz.

erkekse de muhtemelen azmıştır, elinin altında o an için bir siz varsınızdır.
bir zamanlar penisinizle harikalar yarattığınızı gösteren durumdur. bir kadın, sizinle ilişkisi bittiği halde size tekrar mesaj atıyorsa tek geçerli sebebi inlettiğiniz o geceleri unutamamasıdır.
Benim için hiçbir anlam ifade etmeyen faaliyet.
(img:#2052894)
özlediyse, unutamadıysa, pişmansa, art niyetli değilse, samimiyse atabilir. sorun yok.
Ego 31 cileri toplanmış. Ben atmam ama bana atılsa olumlu bakarım.
Kaç yaşınızda olursanız olun hep istenecek durumdur. Mesela ben. Mesaj atmasını isterim. Ağzının payını vermek için değil. bir ilişki beklentimden de değil. Bir süre konuşup mesaj atmamaya başlamak istiyorum sadece. Sönüp gitmesini. Yok olup bitmesini.
Görüldü bile atılmaması gerekir. Sonradan paşalar gibi geri dönecektir.
girme o yola

girme o yola

girme o yolaa.
Atsa da cevap vermiyorum. O da mesajına görüldü atsamda kalkıp neden cevap vermedin demiyor. Iki tarafta da ilişki bitti çünkü. Bana ihtiyaç duymayan ve yokluğuma alışmış özlem duymayan ben varken de yokmuşum gibi davranan birinin olmaması çok daha iyi.
Karantinada dm den yuruyenler aloooo evde yürüyün evde gobek tuttunuz.
medenice ve kırıp dökmeden ayrılmayı başaranlar için normal bir durumdur.
tamamiyle düşüncesizlik ürünü. bir veya birden fazla insanı iyi olmayan durumlara sürükleyecek hareket.
Atı alan üsküdarı geçti.
bir tanesi var arada bazen atıyor. çoğu iki cümle sonra cinselliğe bağlıyor. bir kez daha aptal olduğumu hissediyorum. bir de bu genelde kendisine yakın yaşadığım yerdeki evime geçtiğimde oluyor. sinir bozucu.
Bana “mj (michael jordan)’nin belgeseli çıkmış, iyi misin? Mersk ettim” diye mesaj geldi. Abi özlediyseni özledim yazın, ne gerek var bunlara. (bkz: swh)
(bkz: ama hangisi)
Çok amatörsünüz gençler çok.

Biraz sakin olun.
Siz maaşa geçince mesaj atması durumu.

Yav he he.
yoklamak için atmıştır.bende sıkılıp attım şimdi eskime napıyo acaba diye. insan aşık olmasa bile değer verdiği için mi bilmem merak ediyor.ewed