bugün

tam bir mallık.

ayrıldıktan bir hafta sonra bana yapamıyorum diye mesaj attı ben ise soğuduğum için istemediğimi söyledim güzel bir şekilde. bana dedi ki kendime zarar vereceğim. sinirlendim bayağı sövdüm saydım.

ama baktım ki hâlâ yaşıyor. şerefsiz ölmedin mi aq diye mesaj atasım geliyor bazen yavşak herife. neyse kısaca mallık.
Bir salak eylemi.
Erkeği kızı herkes bir değişik amk. Biten bitmiş ne ısrar ediyorsun? Gurur önemli.
yak lan kendini diyerek cesaret verilmesi gereken eski sevgili.
" elinde mum var mıydı ? " dedirtendir.
Keşke ölsen ki sen onu da beceremezsin allahın sığırı en büyük pişmanlığım .
Yoğun yağlı tuzlu şekerli gıdalarla birlikte alkol alacak demektir. Çok şeyetmemek lazım.
eski de olsa kötü ayrılmış olsanız bile eski güzel günlerin hatrına bir el vermelisiniz destek olmalısınız.
kendisine karşı saygısı ve gururu kalmamış birinin yapacağı hareket. bi yandan bakınca son derece çaresizlik içeriyor.
hayatım boyunca asla unutamıyacağım bir travma bu. yüzmeyi bilmediği halde kendini falezlerden denize bırakmıştı.
bırakıcaksın zarar versin , madem götü yiyor atlasın anasını satayım..Bana verdiği zarardan sonra kazıktan sonra onun görmesi neyi değiştirir , yalaaak.
Hatıraları falan salın bi kenara irtibatı kesin çünku büyük ihtimalle kendine değil size zarar verir.