eski sevgilinin kendime zarar veririm demesi

entry 20 galeri video ses 1 iyilertrends
  1. 1.
    tam bir mallık.

ayrıldıktan bir hafta sonra bana yapamıyorum diye mesaj attı ben ise soğuduğum için istemediğimi söyledim güzel bir şekilde. bana dedi ki kendime zarar vereceğim. sinirlendim bayağı sövdüm saydım.

ama baktım ki hâlâ yaşıyor. şerefsiz ölmedin mi aq diye mesaj atasım geliyor bazen yavşak herife. neyse kısaca mallık.
    #35764538 :)
  2. 2.
    Bence de mallık

Emin ol o da
    aşkı yüreğini terkedince senin gibi birinden aşk dilenmenin malliktan öte birşey olmadığını anlayacaktir.
    #35764559 :)
  3. 3.
    Hiç kimsenin karşısındaki kişiye böyle bir korku yaşatmaya hakkı yok. adam seni istemiyorsa bu şekilde eski sevgilinin vicdanını kullanarak birlikte olmaya mı çalışacaksınız. Zaten sırf siz kendinize zarar vermeyin diye yanınızda duruyorsa emin olun mutlu olamazsınız. Hep bir eksiklik var gibi ilişkiniz devam eder. Yapmayın böyle manyaklıklar bittiyse bitmiştir. insanları zorunlu yanınızda tutmayın. Hem onun hem de kendinizin hayatını zehir etmeyin.
    #35764571 :)
  4. 4.
    Bir salak eylemi.
    Erkeği kızı herkes bir değişik amk. Biten bitmiş ne ısrar ediyorsun? Gurur önemli.
    #35764626 :)
  5. 5.
    yak lan kendini diyerek cesaret verilmesi gereken eski sevgili.
    #35764644 :)
  6. 6.
    öylesi tiplerin oksijen ısrafı olduğunu düşünürsek bırakınız ne bok yerse yesin demek düşer.
    #35764651 :)
  7. 7.
    Karşındakinin iradesine saygısızlıktan başka bir şey değildir. Ya benim istediğim olur ya da vicdan azabından geberirsin, yani seni seni her koşulda mutsuz edicem demek bu açıkça.

söyleyenin kendisine saygı duymamasından bahsetmiyorum bile. Allah ıslah etsin.
    #35764679 :)
  8. 8.
    Ya inandırıcı değil sen sevgiliyken hiç ilgilenme ayrılınca köndömö zörör vöröröm sönsöz yöpömöyöröm kardeşim bu neyin kafası?
    #35764767 :)
  9. 9.
    bir kez başıma geldi evlerden uzak olsun aq, kuzeni aradı hastanede olduğunu söyleyip kalple alakalı bişey olduğunu söylemişti ama unuttum, gittim baktım hastanede serum takmışlar birkaç kablo falan vardı, kızın zaten kalbinde sorun vardı ayrılığın üzerine gitmiş bir sürü bira votka falan içmiş 1 paket sigara içmiş.

sonuç olarak hayır barışmadım ama bir daha böyle bir şey yapmayacağına dair yemin ettirdim ayrılınca tam ayrılanlardanım.. en son yaşamına devam ediyordu sıkıntısı yok.
    #35764800 :)
  10. 10.
    " elinde mum var mıydı ? " dedirtendir.
    #35764836 :)
  11. 11.
    0:00 0:14
    #35764867 :)
  12. 12.
    Keşke ölsen ki sen onu da beceremezsin allahın sığırı en büyük pişmanlığım .
    #35764884 :)
  13. 13.
    Yoğun yağlı tuzlu şekerli gıdalarla birlikte alkol alacak demektir. Çok şeyetmemek lazım.
    #35764903 :)
  14. 13.
    eski de olsa kötü ayrılmış olsanız bile eski güzel günlerin hatrına bir el vermelisiniz destek olmalısınız.
    #35764913 :)
  15. 14.
    kendimi e-5 e atıyorum diyeni duydum. eski sevgilim bunu diyen hatunla evli şu an evet. 2. çocukları yolda.
    belki de demek gerekiyormuş.

(bkz: ben nerede yanlış yaptım)
    #35764926 :)
  16. 15.
    yanlış bağlanmalar çocukluktan başlıyor maalesef. her istediği yapılan, her ağladığında keyfi aranan çocuklar, bunları ileri ki yaşantılarına da taşıyabiliyorlar.

bir insan olmadan hayata devam edemeyeceğimiz düşüncesi ne kadarda yanlış. hepimiz özümüzde yalnız değil miyiz?

intiharı seçip, ayrılığın yaşattığı acıdan kaçmak, bütün olasılıkları öldürmek aslında işin kolayı, yaşamak intihar etmekten zordur çünkü.

(bkz: #35375892) buda bağlanma kuramı.
    #35764961 :)
  17. 16.
    hayatım boyunca asla unutamıyacağım bir travma bu. yüzmeyi bilmediği halde kendini falezlerden denize bırakmıştı.
    #35765485 :)
  18. 17.
    Yaş olarak olmasa bile beyin olarak ergendir. Gerçi en fazla kolunu bacağını jiletler asalak.
    #35765493 :)
  19. 18.
    bırakıcaksın zarar versin , madem götü yiyor atlasın anasını satayım..Bana verdiği zarardan sonra kazıktan sonra onun görmesi neyi değiştirir , yalaaak.
    #35765626 :)
  20. 19.
    Hatıraları falan salın bi kenara irtibatı kesin çünku büyük ihtimalle kendine değil size zarar verir.
    #35765775 :)