bugün

değiştiğinde niyeyse insanı rahatsız eder. en azından bende öyle.
herkesin ara sıra kontrol ettiği profil resmidir.
duvarında yazdığı sözlere bakılır, üstüne alınılacak gibiyse alınılır, "acaba bunu kime yazmış" düşünceleriyle bir kez daha kafa karıştırılır, son olarak da sevgilisi var mı kontrol edilir. sevgilisi yoksa isterse ona sevgi duyulsun ya da duyulmasın sevinilir.
(bkz: eskimiştir)
kocasıyla beraber düğününde pastayı keserken çekilen fotoğraftır.5 yıllık ilişkimiz ben askerdeyken beni terk etmesiyle son bulmuştu iyi gün dostuymuş deyip geçiyorum yapacak bişey yok.
Olması için Facebook hesabı olmalı.şukur ki yok
stalker yazarları ortaya çıkarmış resim. herkes mi sapık arkadaş? eski lan o eski. bitti. the end. bye.
kendi gibi bir sincap.
asla bakılmaması gerekendir. sonu yok çünkü bunun sen bakarsın ama başkaları götürür.
Sadece o resme bakmam için açtigim fake bir hesabim var. Özlediğini düşünüp yada merak edip her baktigimda ben bu adami nasil sevmişim dedirtendir. Adamin 300 resmi olur hepsinde de mi kötü cikar ya.
Bir zamanlar "ben sensiz ne yaparım" diyenlerin, bir yerlerde hayata tutunduğunu, aslında ayrılıkların sanıldığı kadar zor olmadığını gösteren resimlerdir. Herkes herşeye alışırın ispatıdır.