bugün

kızına ismimi vermesiyle sonuçlanır.
önce sevgili olması gerekir.
evlenmemesinden iyidir.
nikahına gidip hem geline hem damada takma fırsatı verir.
karısına ismimi vermesiyle sonuçlanır.
sonuçlandı evet.
görsel
bir iki sene içinde yaşanılacak duygudur. bir sene taş çatlasa. iğrenç bir duygudur ama mutlu olsun yeter. yolu da açık olsun. kısmetin önüne geçilmiyor sanırım.
Sürekli başıma gelir ama hiçbirine üzülmedim demekki kararım doğruymuş. O zaman dans renk.
lisedeyken az sürede olsa sevgili olduğum 2 kız, düğüne davet atmış facebooktan.

tuhaf bir durum gerçekten.
Eski olduğu için önemli olmayandır.
düğününe gidip, damada karşı sırıtarak hayırlı olsun denilir.
--spoiler--
Nikahına beni çağır sevgilim
istersen şahidin olurum senin.
--spoiler--
evlensin tabi, mutlu olsun, biz anlaşamayıp ayrıldık diye sürekli mutsuz mu olsun yani, kasmayın bu kadar sanki siz bir başkasıyla evlenmeyeceksiniz..
Başıma geldi bu olay. Psikolojim değişti diyebilirim. Hatta sevgili yapıp ayrılmıştım belki evlenirim biriyle diye. işler böyle yürümüyormuş.
Herkes bir gun baskasinin eski sevgilisi ile evleneceği icin kisir dongu yaratabilir.
Herkes bir gun baskasinin eski sevgilisi ile evleneceği icin kisir dongu yaratabilir.
biri hayatına devam ederken diğer tarafın hayatına sıçılır, öyle bir durum kaç sene geçerse geçsin unutulmaz.
yaş ilerledikçe eskilerin hepsinin evlendiği görülecektir de, asıl koyan ayrıldıktan bir kaç ay içerisinde nişan takıp sonrasında evlenmesidir.
insana kendini sorgulatır.
"Acaba sorun bende mi?" diye düşündürür.
Üstünden yıllar geçmiştir, o evlenmiştir ve sen hala yalnızsındır.
Hay bu başlığı görmez olaydım. Neyse.
Mutlu olsundur.
Çokta tın.adı üstünde eski sevgili.
artık legal vurdurmak istiyordur saygı duyarım.
Üç kere şahit olup bir kere düğününe "mecburen" gittiğim olaydır. Öylesine biriyse sadece anlık üzüntü duyar geçirdiğiniz günleri hatırlarsın. Eğer mazi baya genisse ve hala duyguların yogunsa ızdıraptır. O kadın ben olmalıydım der durursunuz kendinize.
bağıra basılacak güzel taşlar bulmak için aramalara başlanmalıdır.
zor be...
Düğünde damadı bir kenara çekip çeyrek altın takar misali avucuna mermi sıkıştırıp, " onu üzersen bu kurşunu sana yuttururum oğlum." Diyen eski sevgililer de vardır. Madem bu kadar tribe girecektin sen evleneydin Aslanım.
güncel Önemli Başlıklar