bugün

Kına gecesine kameraman olarak katılmıştım.

Dokunmayın, ağlarım.
iki rekat namaz kılınır, şükür duası edilir.
Haberim olmayacağı için hiçbir şey. geçmişte kalan herkesi siliyorum çünkü. Olsa bile yine hiçbir şey yapmam. Nötr olurum artık ona karşı.
Bi pompalı tüfek alıp düğündeki herkesi ile birlikte onları da öldürmek. Maksimum aklıma bu geliyor.
gidin arkasından bi fatiha okuyun. bu kadarına gücünüz yetsin bi zahmet.
umurumda olmaz diye düşünmüştüm ama işin aslı öyle olmuyormuş.
Hiç sevgilim olmadı ama olsaydı herhalde nikah masası müziği eşliğinde anıları yad ederdim ertesi gün yine yaşantıma devam eder unuturdum herhalde. Sonuçta evlenmiş napak ölek mi.
hiç eski sevgilim olmadığı düşünmediğim olay açık ve net.
düğüne gider ve hangi taraftan olduğum sorulursa damadın eski sevgilisiyim derim, ya da televizyon izler çekirdek kola yaparım, hayatımda kaç kez yapabilirim ki?
Sosyal medyada evlendigine dair fotolari gordukten sonra en kaliteli bi icecek alip ekrana serefe yapmistim.
Mutluluklar dilemek. Eski sevgiliyi nüfusa almadığınız sürece akrabalak bağı olmayacaktır. Herkes gibi mutluluk dilemek ve hayata devam etmek normaldir.
Bir şeyler yolunca gitseydi “eski” sıfatı almazdı. Yapacak bir şey yok. Ha biraz hüzünlenirim ama geçer.

- Mesela bir tanesi evlendi. Şu an hamile.
- Lisedeki sevgililerimden birisi de evlenmişti. Daha sonradan boşandığını ya da aralarının kötü olduğunu duymuştum.
- ben ve arkadaşlarına saran bi kız vardı o da evlendi. Bebek arabasıyla görmüştüm.

Hayat garip arkadaşlar. Ardına bakan önüne bakamaz.
haberim bile olmaz ve olmamıştır da muhtemelen. hiç biri evlenmemiş değil ya. günlük rutinin tekrarı.
Haberim bile olmaz.
karıya gitmek.
hiç birşey yapmamıştım
biten biter, giden gider.
https://twitter.com/benut...tatus/1123939799960838144
Geçmiş günleri düşünüp başını duvardan duvara vurmak istemek fakat bunun yerine gizli gizli ağlamak.
eğer evli değilseniz;

-akşam balkona geçip etrafı seyrederek, geçmiş günleri düşünerek, düğün fotoğraflarını stalklamak.
-bu adamda/ kadında ne buldu diye düşünmek.
ben maç izlemiştim. derbi vardı
tarihi bile belli, boğaza karşı rakı içeceğim, rezervettim...
Boş boş bakınmıştım etrafa. Bi sukunet gelmişti.. o günden beri de fazla konuşmadım zaten.
görsel
geçmişe sünger çekilir. gerçekten sevmişseniz sol tarafı sızlatabilir buda iyi biri olduğunuzu gösterir.
takı töreninde millet para takarken; ben bana borcu olan tutarı tahsil ediyor olurum.
Sen derdine yan mk balayında eski sevgiliye bam bam.