bugün

Onu dusunup osbirden baska care yoktur. Bosaldiktan sonra aglayip biraz daha rahatlamak gerekir. Cunku osbir bedeni aglamak ise yarali kalbi rahatlatir.
Eski sevgilinin gelinlikli fotografini gorup fazladan bir kac sise daha icmek. Kusturur ama bir kac saat alir goturur. Denenmistir.
Eski sevgiliye kamyon çarpsın size bir şey olmasın. Koyun gözüne rahvan gitsin neymiş evleniyormuş çok da lülü. Allah cinsel yolla bulaşan bütün hastalıkları versin sigara paketindeki çift gibi olsunlar ama sizin neşeniz yerinde olsun.
tanrı'ya, neden onu karşıma çıkardın o zaman yahu, diye sormak olabilir.

sonra da buruk bir gülümseme ardından, hoş geldin ateizm abiiiii.
düğününe gidip pasta yemek ardıdan eritmek için göbek atmaktır. evet.
bir bardak soğuk su, iyi gelir.
yeni sevgili bulmak.
umit besen- nikah masasini dinleyin. yol gosterecektir size.
Ümit besen den nikah masası parçası dinlenerek 2 tuborg icilebilir.
Benimle neden evlenmedi zalımın oğlu diyerekten kendimde eksik arar, sonra da benim fazlam var be o da kimmiş der yoluma bakarım, tabi yalan olma ihtimali de yüksek, muhtemelen yardıra yardıra ağlarım, Allah yaşatmasın vesselam.
Yaşamaya devam etmek. Ne kadar olursa işte. bir de içmek. Hiçbir şeyi geçirmese de.
Her gün söylediğim gibi, olmayınca olmuyor işte. Sen öl sevginden, onun umrunda olmuyor.
Evlendiği gün ağlarsanız, onun o gece deli gibi sevişeceğini düşünün, sizinle değil onunla. Ne kadar mutlu olduğunu bilin. Onun Aklına isminiz bile gelmeyecek.
anneye görücü usulü için gerekli talimatlar verilebilir.
Yeni sevgiliyle düğününe gitmek.
Tek yapilmasi gereken sey, koca bir buket yaptirip uzerine de bir kart ekleyip:

" Allah bir yastikta kocatsin insallah omur boyunca mutlu olursunuz, aslinda dugunun de bulunmak isterdim ama acil sehir disina cikmam gerekti"..
Düğününde bol göbek atıp başkalarıyla kırıştırmak olabilir. Denenmemiştir sadece seçenek sunuyorum.
Hayırlısı buymuş diyip, düğününe gidip tebrik edilmeli. Sonuçta bu kader kısmet işi olmuyorsa üstelemeye gerek yok ve evliliklerine engel olup yuva yıkmak doğru değildir.
Bul birisini, tak koluna tın tın tın düğüne git. Al bitane 14 ayar en dandiğinden tam altın eski sevgilinin yakasına iğnele. Gerdek gecesi farketsin sahteliği üzülsün çükü düşsün.

Şaka bir yana allah göstertmesin inşallah sen mutluyken olur bu düğün.
Başkasının mutluluğu sizin mutsuzluğunuz olmasın, masturbasyon tek çare.
Yeni sevgiliyle takılmak.
Size ne la evlensin işte. Ex adı üstünde.
Iç iç iç, eski sevgiliyi ara, terslen, daha çok iç iç iç.
bi sıgara yakıp mutluluklar dilemek en kalitelisidir.
borcam alın mutluluklar dileyin.
Ümit besen- nikah masası'nı dinlemek tabii ki.
Takarsam şerefsizim.
eski sevgili ayriligi bir turlu kabullenemeyen, surekli arayip kendinizi suclu hissettirerek yasam enerjinizi somuren, aglayan, bagiran, hakaret eden, ne zaman ne halt edecegi beli olmayan bir ajitasyon ve duygu somurusu ustadi ise, cok rahatlaticidir. bundan sonra sizle isi olmaz, siz de hayatiniza bakarsiniz iste negzel. sen yoluna ben yoluma. buyutmemek lazim.