bugün

Aslında çok şey demek istersiniz ama hiç bir şey diyemezsiniz. Susunca her şeyi söyledim gibi olursunuz da olmazsınız işte. Susakalırsınız ve onca söylenecek kelime içinden hiç bir şey dile dökülmez, dökülemez.

Kafanızda kurduğunuz onca yıl biriken cümlelerin artık bi anlamı da kalmamıştır. iyisi mi mutlu olsun dileği dilersin içinden ama o da çoktan yerini neden ben değile bırakmıştır.

Mutlu ol ama beni de unutma diyebilirsin anca. Anlamaz ama de gitsin torbasından çıkmıştır zaten.
tek dileğim mutlu ol.
beni biraktiginin 294727272727 katı zengin yakisikli ve mutlu oldum.

kazanan taraf benim heho.
duyduğuma göre zaten şu an halin itten betermiş . Bu durum beni inan hiç üzmedi aksine gülümsedim. Daha beter ol , mümkünse beter olurken benden uzakta ol.
sen bu akılla gidersen askere, s..... alırsın teskere.
(bkz: yok ki)
Kevser ırmağında saki olan yar
Bir bardak dem ikram etmez mi ola?
son bir kez daha çılgınca seks yapalım mı derdim. pata küte.
iyi ki sana olan onca aşkıma rağmen seni terk etmişim. Senden sonra bana değer veren, kadınların kendi kararlarını kendileri verebileceğini düşünen, güven duyan, sadık, dünya tatlısı bir adama aşık oldum. içimde o cesareti toplayıp senden ayrılmasaydım; bu ilişkiyi sadece aşka dayanarak sürdürmeye çalışsaydım eminim ki seninle bir ömür mutsuz olacaktım. Şimdi değerimi bilen değerini bildiğim bir adamla evli ve çok mutluyum. Bu arada bana bir ilişkide neler yapılmaması gerektiğini , kendimden taviz vermemem gerektiğini ve bir insanı sevmenin doğru yolunu tüm yanlışları göstererek öğrettiğin için teşekkür ederim. iyi ki seni tanımışım.
Sırat'ın yolunu iyi bilen yar
Benim de elimden tutmaz mı ola.
n'aber nasılsın?

sonuçta medeni insanlarız di mi ama?
yeni bi aşka yelken açtım çok mutluyum iki kere iki dört.
insan kalabalığında yalnız kalmanı dilerim.
Vicdanın kadar mutlu ol.
Yavşaklığının patentini al.
iyi ki senin gibi kezbandan ayrılmışım.
sen balayının son günü hastanelere düşmüşsünya. yine de içimin yağları erimedi.
güncel Önemli Başlıklar