bugün

en sevilenken birden en nefret edilene dönüşebilen yegane varlık.
merak edilir.
bu aralar sürekli rüyamda gördüğümdür. bi rahat bırak artık. sürekli aklıma gelip durman bitti derken, bilinçaltımdan da çık artık.
bazen eskidir, sevilmiştir.
bazen de sevilmiştir ama eskimemiştir.
(#13622365) no'lu entrimde anlattığım gibidir.
Kim bilir kimlerle bir zamanlar benim için önemli olan insan . . .
düşünmesi bile zor kimlerle ne yaşadım nasıl komik yada üzücü geliyor .
"eski sevgilim" kavramı ne kadar garip değil mi? eski ama hala benim!...
Tamda dun eski sevgilimi yeni sevgilisiyle el ele gordum. Canim yaniyor ey dostlar..
enellikle,sebep yokken bir anda "nefret edilen" olur.
eskimesi için dua edilen lakin bir türlü eskimeyen sevgili.
zamanında sevildiyse unutulması bir hayli zordur. çeşit çeşit türleri var bunların.
hala "eski" sifatini yakistiramiyorsaniz ve genellikle bu sözcük öbegine ait sadece "sevgili" kismini kullaniyorsaniz vardir bir bokluk. önce bunu kabullenmek gerek. sonra "eski" kisminindan ne kadar kacsaniz da ayrilmaz bir parcasi oldugunu da kabullenin. sonra siktirin gidin adamin asabini bozmayin. eskiyse vardir sebebi, eski diyemiyorsaniz vardir daha büyük bir sebebi. olmasi gereken buysa yoktur caresi. (kafiye bile yaptim amk)
eski sevgilidir, eskiyi bırak yenisini al. önümüzdeki maçlara bakmak lazım.
eskiye rabet olsa bit pazarına nur yağar .
nette zaman geçirirken yeni bir resmine gözünüz takılır. gurur duyarsınız. okulda görev yaparkenki halini görürsünüz, sevinmekle hüzünlenmek arasında gidip gelen bir ruh hali içinde bulursunuz kendinizi. onu hep konuşulan hayal edilen yerde görmek onulandırır. onca zaman sonra hayatının yolunda gittiğini görmek mutluluk verir.
yalnız kalınan zamanlarda akılda yokluğu daha çok belirendir. tıpkı şimdiki gibi.
7 yıl öncesinde kalan şahıstır. mevcutta da eskitebileceğim bir tane yoktur.
özlenir..

bile bile geri dönülmez ki, olmayacak bir masal okunmamalı.
daha da acıtır.
sonu bilinen hikayeler kısa sürer..

ananı sikim Ece.
hayatımı siktin
eskiden yar olmaz, yeniden de adam olmaz ikilemiyle baş başa kalmanızı sağlayan ''eski'' kısmıdır hayatınızın...
5 dakika öncesine kadar konuştuğum kişilik. seversin, uzun süre bir ilişkin olur ve gelecek planlarını kurarsın.. anlaşamayıp ayrılırsın.. ve bir aramada karşına çıkar.. karşında ağlayan bir ses; seni özledim.. bağımlılık yaptığı için karşısındakini sevdiğini zannedip ağladığını 1 sene sonra anlayacaktır.. seven kişi saçma sebeplerden ayrılmaz.. geri dönmeler o kocaman boşluğu dolduramadığındandır.. zaman dolduracaktır o zamanı.. eskide kal sevgili..
gelenin arattığı kişidir.
iyileştirmek istediği her şeyi daha kötü hale getirip hayatınızdan hiçbir şey olmamış gibi çıkan kişidir.
mazide kalandir. eskidigi icin maziye gonderilmistir.
'tam olarak yaşama sevinci denemese de, adam eski canlılığından bir parçaya kavuşmuştu o kız sayesinde. ama bir gün sevişirlerken adamın penisi kızın ağzında kaldı. kız, bunu ilk başta anlayamadı. o dehşetle bağırana kadar adam da anlayamadı. adamın penisini bir buz kovasına koyup hastaneye gittiler. doktorlar penisi yerine diktiler ama bir hafta sonra kendiliğinden düştü. tekrar diktiler tekrar düştü. iki ameliyat arasında kaptığı enfeksiyon nedeniyle adamın diğer bacağını da kesmek zorunda kaldılar bu arada. böylece adam sadece baş ve gövde olarak kaldı.

adam yoğun bakımdan çıktığında kız, onu dudaklarından öptü ve terk etti. “yok olan her şeye ilgi duyuyorum ama bu kadarı da fazla” dedi giderken. “lütfen beni anla.” adam gözleriyle anladığını işaret etti.'

işte bu kişidir insanı bu duruma düşüren. bir başka beden farkındadır benim geçmişten gelen yok oluşumun. acımaz. anlatabildim umarım.

not: yazı emrah serbes'e ait.
ikizi olsa bu kadar benzer dediğim birini gördüm bugün dolmuşta, çenesindeki gamze bile oradaydı.aynısı işte hık demiş burnundan düşmüş.sonra dedim hakikaten çift yaratılıyormuş insanlar, ama dedim bu şerefsizden seri üretime geçmene gerek yoktu be rabbim.o derece benziyordu işte sözlük.