bugün

Unutmayinca unutulmaz olunmuyor. Unutun eski sevgilileri.
Olmayan şeydir.
başkasının yari olan.

ayrıldığım kim varsa hepsi evlendi. kısmet açıcıyım ben,
itinayla mavi ekran verilir.
Bazı yazarların hakkında hiçbir zaman kötü söz söylemediği yolu,bahtı her zaman açık olsun denilen kişidir.
Ayrıldıktan sonra kaşar dersiniz ama zamanında kulu köpeği olup kolunuza takıp gezdirmişsinizdir. Kendinize mi vizyonsuz diyorsunuz şimdi kıza mı swh.

Eski sevgilisinin mal olduğunu düşünen insan duble xxl battal boy maldır yani.
Eskisi olmayanın yenisi de olmaz.
gidenin de kalanın da gönlü hoş olsun.
yeni sevgilisiyle sosyal medyaya fotoğraf atıp ciğer pişiren kız/erkek.
Kızları emen yalayan üzerine salyalarını bırakan piçlerdir.
sağda solda ölecek diye korkuyorum.

bi aklım annesine anlat diyor. koca adam, ne annesi.. kim takar anneyi, kadını üzmemek daha iyi. ne bileyim, annesi onu takar mı? o da ayrı bi mesele.

bi yanım sevgilisini çek bi kenara konuş diyor. uyandır, yönlendir. sonra diyorum, bir varoş kezbanı meselenin hassasiyetini nasıl anlasın. anlasa seni niye dinlesin.

bi de bu ihtimal var. uykularım kaçıyor, tedirginim. kendine yaptıklarını görmeye dayanamıyorum, uzaktan izlemeyi kendime yediremiyorum.
görsel
2014 yılında vermedi diye ayrıldığım biri vardı lise 3 müydüm sonmuydum neydim 10 ay cıkmıştık mk. sesini yüzünü unutmuştum tek hatırladığım perfection memelerdi. gördüğüm en güzel 5 memeden biriydi kesin..instagramda denk geldi. benden bi hafta sonra cıkmaya basladığı cocukla hala beraber festivalden festivale akıyorlar vermediyse bişe bilmiyorum mk. ve bu sözü bir kez daha düşündüm. her kız verir, sen almayı bileceksin. c:
köpek gibi sevdiğim, kadir kıymet bilmeyen, sürekli ayrılan, yıllardır görmediğim eski sevgilim ile nişanıma 2 ay kala ummadığım bir yerde karşılaştık. çok pişmanmış falan evlenme teklifi etti. etkilemedi açıkçası eski sevgili eski sevgilidir geçmişte kalır. böyle iyiyim gerek yok.
Eskimeyen versiyonu vardır, bir baska versiyonuda yoklugu ile bir bosluk bırakmayan...
Musallat olan türleri büyük baş belasıdır.
yeni sevgilinizle görülmek istediğiniz kişi.
Sevdiğimiz çok oldu ama hiç bir zaman eski bir sevgilimiz olmadı. Eski sevgililere buradan saygılarımı iletiyorum.
sayı hafızam çok yüksek olmasına rağmen telefon numaralarını ezberleme gibi bir yeteneğim hiç olmadı o yüzden kafam rahat bu konuda. eski eskide kalmıştır.
sözlükçüler tarafından neden sürekli tek kişi olarak betimlendiğini anlamadığım kişisel tarih parçaları. eski sevgili x yapsa ne yaparsın, eski sevgili y dese ne edersin. eski sevgili vaaar, eski sevgili var, hangisi önce onu netleştirelim.
Arada özlenendir
Ama evlenmiş yapacak bi şey olmayandır.
görsel
şuan başkasının altında olması muhtemel dişi kişilik.
Her gün görmek zorunda olduğumdur.şu an sevgilim olduğunu bilmesine rağmen hala yazan şerefsizdir.güzel günleri unutturmak için her şeyi yapan ve sonunda başarandır.yinede yolu açık olsun diyorum çünkü hastadır ve her şeyden önce bir anne ve babanın evladıdır.mutlu ol ama artık benide rahat bırak
Düğün fotoğraflarını gördükçe iç geçirdiğim sevgilidir, mutluluğu hak ediyordu umarım ömrü boyunca mutlu olur.