bugün

eskimeden önce ne kadar değerlilerse, eski sevgili durumuna geçince de o kadar değerli kalır bazıları. antika olurlar.
Sevgi(li) eskimez. Gerçek bir sevgi(li) ise tabî. Bizler gerçek sevgi(li) yi aramalıyızdır.
Az önce profilinde dolaştım ruhu duymadı...
Genelde hep kinle bakılır.
Iki gun once kizilbirmarul diye mesaj atandir.
Gereksiz gereksiz hareketler,iki yil sonra mesaj atmak nedir ya. konusalim mi diyor ahey ahey. Oldu balımm, hatta aradaki dogum gunlerimizi, kandillerimizi, bayramlarimizi bile kutlariz.
bi siktir git dedirtendir. gece gece moralimi bozdu lan aylar sonra.
aklımdan çıkmayan allahsızın kızıdır.
olmayan sevgilidir. Evet.
dönünce birlikte olunması zor olan kişi.
(img:#800604)
dokunur geçer arada insana, insan realist olmali hayat yolunda. yarinimiz bile belirsizken eski sevgiliyi düşünmek kendinize yaptiginiz en büyük yanlislardandir. zaten adi ustunde eski sevgili

tanim: eskimis olan aşk.
Dokuz eylul universitesi bahcesinden satin alinan, ilk baskisi 1970de basilan leyla erbil kitabidir. Bes oykuden olusan kitap hic okunmamak uzere kitapliga konmustur.
insanın hayatını mikmeye bayılan kişi.

5 yıllık bir ilişkiyi, nişandan 1 hafta önce beni aldatmak ve terketmek suretiyle bitirdi. Bu ilişki biteli 9 ay oldu. anlamadığım bu adamın derdi ne? ilişkiyi kendi bitirdi ama daha sonra da aylarca geri dön diye yalvardı, yalvardmayı bir kenara bırak defalarca tehdit etti. öldürmekle, kaçırıp tecavüz etmekle, beni tanımlayacak hâle getirmekle vs vs. Şimdi bu nasıl bir şey, neyin kafası?

geçen gün kuzeni facebooktan mesaj attı, normalde ikiside bende engellidir. neymiş online görmüş de bir selam vermiş (geç bunları) biraz konuşup "ya bak nişanlandı, kendi hayatına devam ediyor, sende kendi hayatına devam etmeye bak" falan filan zırvaladı. Neyse tabi savdım başımdan. ulan ben zaten adamı her yerden engellemişim, numaramı değiştirmişim, defalarca artık başkasını sevdiğimi söylemişim ee hâlâ bu neyin kafası anlamış değilim.

Bu gün bir de annemi aramış, numaramı istemiş (yüzsüslüğe bak amk) barışmak istiyorMuş falan filan.

ulan sen zaten nişanlanmışsın, zaten benim iki defa aldatmış, defalarca tehdit etmişsin. hâlâ sana geri döneceğimi nasıl düşünebilirsin?

işte böyle insana hayatı zehir eden kişidir eski sevgili.
Hala sol tarafta bir yerlerde. Fakat ne sevgi ne kin. Kendisine dair en ufak bir duygu yok. Nefret edebilecek kadar önemli dahi değil. Hissizim lakin sol tarafta. Nasıl olacak bu işler?
Ne zaman hayatina tekrar bir sekilde dahil olsa,aci vermistir ve vermeye de devam edecektir. Uzak durmasi elzemdir.
Serbest çağrışımın verdi yetkiye dayanılarak Nerde o eski sevgililer dedirtmistir.
Ayrica (bkz: veda makamı)
gel gece saçlım.
içler acısı durumdur.
Yukarı tükürse bıyık aşağı tükürse sakal durumudur. En iyisi aklına getirmemektir. Getirdiğin an slow müzik akabinde alkol ee biraz da sigara tabi. Bu böyleeee sürer gider. Hadi bakalım çık işin içinden çıkabilirsen yavrum derler adama.
Artık bir eski sevgilim olsun sözlük. Bunu ne anlamda söylediğimi yüksek ihtimalle anlayamayacaksınız zaten.
şu an ne yapıyor diye merak ediyor insan.

yıl 2010, aylardan mart. ankara maltepe metro çıkışı:

üzerinde siyah bel kısmı incecik bir mont, ağlamaklı gözlerle bana bakarken içimde tüm organlarım erimekteydi. ben saat 20:00 hızlı treni ile eskişehir'e dönecekken arkamda acaba ne zaman görebilirim tekrar diye sulu gözlerle bana bakan güzel bir kız vardı. dudaklarından öptüm ve gittim.

ayaklarım kırılsaydı, gidemeseydim.
Bazı anılar, bazı şarkılar hatırlatsa da bazen sosyal ağlarına gizli gizli baksanda en güzeli unutmaktır.
aklıma gelince tiksindiğimdir. canı çıksın puştun.
Boyu posu devrilsin.
çok özledimmmmmmm...
Unutmak icin sevmedik ama unutulmalıdır başka çaresi yoktur.
ah eğleniyor neşesi yeter.
diye bir şarkı yeter anlatmaya.
neden beni en zor zamanımda bırakıp dingilin birine gittin ki. ama mutlusun onunla bakıyorum arada fotoraflarınıza tam unutmuş yeni hayatıma hazırlanıyordum bu başlığı gòrdüm. açmayın lan sigarayı bırakacam die kendime söz verdim.