bugün

''tozlu kitapların içinden çıkan eski sevgilinin resmi''
eski günleri hatırlatan yegane resimdir.
oku demişti bu kitabı. kendi resmini koymuş. nerden nereye...
kayboldu diye çıldırdığım ve eski kitabımın arasından çıkan vesikalıktır. sevinmekle, üzülmek arasında gidip getirmiştir beni. sanırım hüzün esintisinin, mutluluk yağmuruna eşlik edişiydi fotorafı bulduktan sonraki halim. resmi, annem imha etti sanıp az günahını almadım; kahretsin...
gol olur. çıkmaz da.
o zamanlar mutlu olduğunuz çekindiğiniz resimdir. kitaplıkta bir kitap ararken tıpkı türk filmlerindeki gibi o kitap nasıl olursa artık düşüverir karşına birden açılan sayfada o çekindiğiniz resim olmasın. işte o zamanlar çömelipte o kitabı ve resmi alırken öylece kalınabilir. bakarsın bir yıllanmış olan kitaba bir elinde ise eski sevgili olan aşka acılar içinde bakarsın...
eski kitap ? kitaplar eskimez dostum.. sevgililer eskir, resimler eskir ama kitaplar asla.. kıyılmaz eskileri atmaya.. herşeyin eskisi iç burkar, can acıtır ama eskiler olmasa bilinmez yenilerin kıymeti.
Para çıkmasını tercih ederim.
eski alışkanlıkları bırakmak gerektiğinin resmidir.
eski sevgilinin, kitap arasına sığacak boy ve kiloda olduğunu gösterir.

şöyle olsa, daha başkaydı:

(bkz: eski sevgilinin eski kitabın içinden çıkan resmi)
o esnada yanınızda yeni sevgiliniz varsa, size uzun açıklamalar yaptırtabilecek fotoğraftır.
Benimkinde de kol kılı çıkmıştı.

Evet
Kalp kırıklığı yaratır. Benim kitabımda saçı çıkmıştı.
ha birde eski kitabın arasındaki bir sayfada kalmış eski sevgilinin imzası vardır ki o daha çok dokunur.
100 lira çıksa daha iyi olur. Latte yudumlarken piyasa yapılır. Dün dündür bugün bugündür. Yarını henüz yaşamadık ama muhtemelen o da yarındır.
2 damla göz yaşı ardında olmamış gibi kaldığın yerden devam etme durumudur.
anlık bir şaşkınlık arkasından tatlı bir tebessümü getirir.
güncel Önemli Başlıklar