bugün

Artık buralardan gitme zamanıdır.
tek bir şey yazacağım.

iç ve dış kamera kayıtlarına el konulsun, son bir yılda kimler ziyaret etmiş hepsi saptansın.

bakın neler çıkacak, bunların arkasında destek olmasa bu kadar pervasız olmazlar, kelepçe bile takılmamış. tabi mazeret var ayağından yaralı..

şu var öldürülende hırlı öldürende .dikkat edin bir anda şarjörü belin altından boşaltan kişiye ,kim bilir kimlerin canını yaktı ve kolluk müdahale etmedi.

hiç kimse bu ülkeden artık hayır beklemesin, konuyla ne alakası var diyen çıkacak ,mustafa sarıgül denen ahlaksız 18-20 yaşında ki kıza neler yaptı gördük akbelen'de .
düzelecek sanan aptaldır.

allah sonumuz hayır etsin.
Burda da bazen kavga görüyorum, bir birlerine adres verme adres sorma filan sakın öyle bir mallığa düşmeyin ne adres verin nede adrese gidin tamamen cahilliktir.
Ben cezaevinden çıkan çok adam gördüm ama mezardan çıkan adam görmedim, adamlarla hasımsın, senin dükkanına gelmişler, omuzuna elini atmış, kafanda viski kırmışlar halen daha adamı ayağından vurmaya çalışıyorsun, onu da beceremiyorsun.

Vuran adamlar çok yatmayacak, Polo yaka yeşil tişörtlü ben konuşmaya geldim. Bana silah çektiler, engellemeye çalıştım, üstümde silah olduğu halde karşılık vermedim diyecek,

Beyaz gömlekli eleman(esas tetikçi bu, yeşil tişörtlü eleman tahrik ederken karşılık veriyor, kulağınıza küpe olsun ola ki bir grup size atarlanırsa esas tehlike en çok çemkirenden değil kenarda bekleyenden gelir) arkadaşıma ateş ettiler ben de karşılık verdim diyecek.

Bisiklet yaka yeşil tişörtlü telefonla oynayan genç (beyaz gömleklinin vurduğu) pisi pisine gitti, beyaz gömlekli bunu öldürmekten ve öbür tas kafa elemanı ayağından vurmaktan ceza alır.

Kasada duran siyah tişörtlü de pisi pisine gitti. Adamlar öyle güzel kurgulamış ki omuzuna el atma meselesinden kavga çıkaracaklar tekrar aynı yere geliyoruz birisine silah çektiysen vuracaksın, silah bir korkutma aracı değildir, çünkü karşındaki kişide de silah varsa seni öldürür.

Diğerleri ara eleman ama beyaz gömlekli eleman (t.ö) sende zerre cesaret yok, stresten burnunu karıştırıyorsun ve icraate geçmeden zoraki gülümsüyorsun, o yeşil tişörtlü eleman çocuğu tutmasa vuramazdın bile.

Sonuç; silahlanın, birisi size silah çekmediyse silah çıkarmayın, çıkardıysanız da vurun.
baskın esnasındaki silahlar, katil murat özer'inmiş. hem bulundurma hem de taşıma olmak üzere kendi adına 2 adet silahı varmış.
herifin daha önce hakkında tutuklama bile olmasına rağmen ruhsatlı silahlarının olması sizce de çok acayip değil mi?
bu teröriste silahları kimin verdiği mutlaka araştırılmalı. ruhsatlar üzerinden başka bir hikaye çıkar bence.

https://www.msn.com/tr-tr...dc963060df96705&ei=26
peki bu baskında silahın ruhsatlı olduğunu biliyor muydunuz? silah ne kadar kötü bir şey ya.
Maksimum 11 sene yatarlarmış.

Dünya lideri yönetiyormuş gibi çek.
tc.'de kimlere silah ruhsatı verildiğini bilseniz dibiniz düşer.

açın sedat peker dosyasını , kendisinin yada 1. derece akrabasının, eşinin ve yakın adamlarının üstünde kaç ruhsatlı silah var ???????

bu silahlara ruhsatlı yivsiz silahları da ekleyin hatta havalı tüfekleri ve tabancaları (havalı diye geçmeyin yakın mesafeden çok etkilidir) ,milyonlarca ruhsatlı silah çıkacaktır istatistiklerde...

okurken şaşırırdık ırak'ta ve suriye'de işporta tezgahlarında silah, mühimmat satıldığı haberlerine ,yakında bizde başlar..

gel abla gel,7,62 alana 7,65 bedava.
farkındaysanız 100 sene önce getirdiğiniz ceza hukukunu beğenmiyorsunuz, arkadaşlar çözüm şeriat. çözüm kısas.