bugün

bağcılar gibi esenyurt gibi türkiye'deki bütün yerler türk halkının huzuru ve güvenliği için tehlike arz ediyor. tas kafa saç modeli olan herkesle birlikte bunların hepsini bir bölgeye hapsetmek zorunlu hale geldi...

https://twitter.com/Aybas...qZwIWfwm3LLE14pQ&s=19
Ülkede sağlam Bi çürüme var bundan sonra dünyaya çocuk getirecekler iki defa düşünsün çünkü olay güney Amerika ülkelerine doğru evriliyor.

Yani emniyete gidin söyleyin bundan sonra kimse emniyette değil.

Yeni ceza kanunu da çıkınca izleyin ve görün.
Bireysel silahlanmanın ne kadar önemli ne kadar hayati olduğunu ispatlayan bir olay.
Çakal aleme hakim olmuş, her şeyi var.
Bizim gibi kurallara uyan salakları oyuncak niyetine...Allah korusun.
O silahı çekiyorsan bacağa sıkma devri kapandı...
daha göçmen gettolarımiz ve mafyamiz piyasaya çıkmadi o da eli kulağında.(alıntı)

maalesef ve bu tip organize suç çeteleri ile mücadele edecek eğitimli kolluk gücüde yok gibi. karakol polis, asayiş, organize suçlar, polis istihbarat bizim mafyaya göre eğitilmiş , yabancılar karşısında hiç bir şey yapamaz.

bizde ki mafya sedat peker-çakıcı-saral mafyası örneği,1 polis 2 bekçi gitse karakola toplar hepsini.
olay anında acil müdahale edecek doblolu polisler ne yapabilir.

bir örnek vereyim hanefi avcı ,niye bu kadar popüler çünkü elinde stenle girerdi çatışmaya.

yabancı mahalleleri -organize suç çeteleri-mafya oluşursa ordu hariç kimse altından kalkamaz.
new york gibi polis deneyiminin -eğitiminin* tavan yaptığı bir bölgede 2-3 sene önce yepyeni bir polis birimi kuruldu, tam teşekküllü.

*** hukuk eğitimi alanlar tercih ediliyor polis memurluğuna.

birde cezalar ağırlaştırılacağına , hafifletiliyor.
tweter'da 4-5 başlık altına sordum af isteyenlere , ne suç işledi kocanız, ağabeyiniz, oğlunuz tek cevap veren çıkmadı sonra kader mahkumu.

hatırlayan vardır, işkence yaparak tecavüz eden birini cezaevi çıkışı ailesi davul zurna ile karşılamıştı, olacağına bakın.

hükümet çok büyük hatalar yapıyor bu arada kolluk kuvvetleri için de ki yozlaşmada unutulmamalı.
siyasete tabi bahçeli basiretsizi mafya şefi ile poz veriyor, utanmıyor.
ülke gidiyor sağcılar seyrediyor.
Beyaz tişörtlü gangster belli ki hasta ruhlu sadist ruhlu biri.
Bilanço 2 ölü 1 yaralı.. yaralıyı neden canlı bıraktıklarını çok anlamadım çünkü sorunları bizzat kasadakinin babasıyla.. sanırım, bir şey paylaşmış ve bunların canını sıkmış.

Bir ihtimal (bkz: klavye delikanlılığı) ve zararları…
Bir kaç saniyelik kibir ve gurur insanların hayatlarına mal oldu. Gerçi esenlerde yaşıyorsanız etik değerleri taşıyan insanlar olduğunuzu çok düşünemiyorum.
Ülkenin bokunun çıktığının bir göstergesi daha.
Bunların cezası sadece hapis olunca, insanın vicdanı sızlıyor. Idam şart bu ruh hastalarına.
kendilerini savcı ve hakim yerine koyanlara, hukuk bedelini ödetecektir.
Ulkede artik goz gorulur bir sekilde tehlike(ler) her gecen gun artiyor ve devlet bunlara cozum olusturmuyor.

Ormanlar kesiliyor yandas firmalarin madenleri ugruna.

Ulkede 17 milyon gocmen, siginmaci, multeci adlari her neyse yabanci dolmus ve her gecen gun sayilari artiyor ama devletin bu konuda ne yaptigi hususunda kimsenin bir fikri yok cunku halka net aciklama yapilmiyor ve acaba cumhurun baskani neden bunlara goz yumuyor? Hedefimiz 1 milyon siginmaciyi geri gondermek diyorlar ama ya geride kalan ve sayilari hizla artan 16 milyon yabanci nolacak demiyor kimse...

Ekonomi zaten milleti cokertmis.

Burokrasi tam bir parti burokrasisi olmus.

Agir suclardan hukum yiyenler kanun degistirilerek cezalari iniyor veya serbest birakiliyor.

2 gun sonra suriyeli cetesi, afgan mafyasi ortalara cikmayacagi ne malum?

Bu ulkede insanlar nasil guvenip cocuklarini disari salacak veya okullara, universitelere gonderebilecek...

Cemaat ve tarikatlar her yerde fink atiyor.

Ataturk ve cumhuriyet dusmanligi had safhada..

Vergi ustune vergiyle halk fakirlestiriliyor ve kolelestiriliyor..

insanlar hic acimadan birbirini tekel bayinde olduruyor ve neye guveniyor?

Ozellikle hukumeti destekleyen ve oy vermis olanlar bunlari hic sorgulamiyor ve sormuyor. Her seyden onemlisi rte'yi neden kimse sorgulamiyor?

Ulkede bu kadar kaos hakim olmaya baslamisken bunun sorumlusu olan hukumet basi ve yetkililerine neden kimse bir sey demiyor? Ozellikle oy verenler!

Her zamdan sonra ohhhhh ohhhhhh demekle olmuyor maalesef. Tum bunlardan akp li olan olmayan herkes etkileniyor.

Yazik, gunah. Bu ulke bunlari hak etmiyor. Cahillik almis basini gidiyor ve normallesmeye basladi bu durum.

Bu gidisle guney amerikali ulkelerin ve ortadogu ulkelerinin karisimi haline gelecek canim guzel vatanim...

Bu ulkeyi bu hale getirenlere hakkim haram, zikkim olsun. Cocuklarimizin, torunlarimizin gelecegine ipotek koyan, calan herkesin allah cezasini versin.

Tabi ya, gilisdar mi gelseydi? Ulkeyi teslim ederlerdi degil mi? Rte kadar musluman bir lider, milli ve yerli bir lider var mi baska?
Eski okulumun hemen yanındaki bir yer burası. Esenyurtun içinde değil e-5 e yakın Beylikdüzü civarinda. merkezi kadar igrenç bir yer değildi yani. defalarca birşeyler almışımdır geçerken belki buradan. 20lerin başındaki bu çocukların böyle pisi pisine öldürülmesini izlemek kanımı dondurdu. Aileleri, sevdikleri izlerken ne kadar perişan oldu kim bilir.
ibnelerdeki soğukkanlılığa ve uyuma bakacak olursak daha önce de benzer infazlar ya da çatışmalar yaptıkları belli. geçmişleri de araştırılır umarım.
en iyi günlerimizi yaşıyoruz. daha henüz gırtlağımıza kadar bok kuyusuna iyice batmadık, 15 yıl sonra çocuklarımız bize böyle ülke bırakan... diye bizlere küfür edecek. birisi güney amerika gibi olacağız demiş, güney amerika gibi olursak şanslıyız. şu an ortadoğu olduk ve son gaz afganistan olmaya gidiyoruz.
Eksiyi yemiş olsam da, netice yine klavye delikanlılığı çıktı.. arkadaş; sosyal medyada, trafikte atar yapmayın. Cinayetin yatarı üç yıl; illa iyi hal, pişmanlık, yok bana küfür etti, yok nefsi müdafaa, yanlışlıkla vurdum.. pompalı tüfek zaten 1000 liradan başlıyor. Haklısın diyerek uzaklaşın..

Şimdi bu çocuğun bu pozu ortadayken, adam kaç sene ceza yatacak? Net konuşuyorum 3…

Ne yalan söyleyeyim, ölenlere de üzülmedim. Bu, vicdani bir tercih.. Bana kalırsa, vuran-vurulan; sokaklar 6-7 tane problemli tipten temizlenmiş. En azından bir kısmı bir süre için. Görüntüler ortada ki, öldürenler sadece daha hızlı davranmış, hepsi neticede aynı karakterdeymiş..

Bir şey daha da anlatayım.. iyi bir şoförüm ama geçenlerde, yanlışlıkla (sağ aynama güneş gelmiş, hiç görmemişim adamı), bir minibüsün önüne kırdım. Adam deli gibi kornaya basıyor. Yanında hizaladım kendimi, kusura bakma, aynaya ışık vurmuş, dedim. Adam önüme geçip bana yol açtı. Arkadaş, haksızdım, gittim kabul ettim, özür diledim. Bu kadar yani, haksızdım..

Özür dilemekle dudak aşınmıyor. 15 dakika sonra unutacağınız adamın kanınızı dökmesini engellemek çok kolay.
ee hepsi en delikanlı, hepsi Polat ya da Memati, hepsi eğitimli kültürlü insanlar...
yeni görüntüler yayınlanmış. hep söylüyorum, bu ülkede insanların sadece tiplerine bakıp aksiyon alarak suç oranını %70 düşürürüm...
https://twitter.com/odatv...q7Mbi3rOaFrSVdQQ&s=19
Ölmek ve öldürmek ne kadar kolay bu tür insanlar için, keşke alttan alsalardı diyeceğim ama, adamlar silahlı geldiklerine göre gözü karartmışlar belliki, ortada önemli bir hüsametin olduğu bariz belli, saldırı sonrasında muhtemelen beyazlı çocuk yaralı kurtuldu, ama bundan sonra kötü bir travma ile yaşayacak diğerleri ise cinayetten yargılanıp, yıllarca özgür kalacakları günleri sayacaklar, yazık biz nasıl böyle bir millet olduk, Allah sabır versin ölenlerin yakınlarına.
Umarım katiller yakalanıp bir daha çıkamazlar cezaevinden.
Ölen öldüren hiç biri hırlı tipler değil. Olayda tek üzüldüğüm boşa giden viski.
Kürt kini diye bir şey var. Sebep oymuş. Gece gece kanım dondu. Ne kadar rahat cinayet işliyorlar. Belli ki ilk vukuatları değil. Toplum güvenliği için içerden hiç çıkmaması lazım bunların. Eğitilmez, dönüştürülemez bunlar.
Not. Ne çok bunlar demişim. *
Alacak verecek davası.

Adam borcunu ödemediği gibi bir de whatsapp'dan küfürlü mesaj göndermiş. Olan oğluna ve oğlunun arkadaşına olmuş.

Zaten cinayetler 3 sebepten işlenir.

1.para

2.namus

3.trafik

Çoğunluğu bu.
hdp'nin %5 üzerinde oy aldığı her ilçede görülebilecek görüntülerdir. ev-ilçe-şehir değiştirecekseniz dikkat etmeniz bir gereken etmendir bu.
görsel
Rica etsem bir istediğim biri var onun ağzına sıkabilirmisin ?

parayı 2 yıl sonra ayarlarız.

Yada bana sık.

Ödemeden bırakmam linki versin.

iban numarası bile verirdim önemi yok.

Tabancalara bayılırım.