bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Esenyurt'ta kokoreççi görünümlü pavyonun ardından bu kez corona virüs önlemleri kapsamında mühürlenen bir eğlence mekanında "Miss Uganda" güzellik yarışması düzenlendiği ortaya çıktı. 

https://www.ntv.com.tr/ga...dw/5MWithBZ3EiwTkWMpr6cRQ
Esenyurt’un ayrı bir dünya olduğunun bir kanıtı daha.. baya da ciddi anlamda hazırlanılmış bir eğlence olmuş. Kafalar pırıl pırıl..
"seni kraliçe yapıcam" diyerek içeceklerine ilaç atmamışlarsa kendi aralarında eğlenmişler.

ama korona zamanı bu yasal mı bilmiyorum.
ya kaçırdığımız şeylere bakar mısın. O sıra ben ne yapıyordum acaba.
Offf. Uganda Büyükelçiliği şunlar için bir suç duyurusu yapsa ne güzel olur.
Uganda Esenyurt'tan daha tekin bir yer. Niye böyle bir işe kalkıştılarsa artık.
Bu Nasiĺ bir özgüvense artık bizim ülkede yemedikleri bk kalmadi artık.
Haberi izlemiştim de akşam "yarışmaya katılanlar sınır dışı edilecektir " dedi haber spikeri. Üzüldüm de hay allah !
Beylikdüzü bildiğiniz siyahi şehri gibi bir şey oldu bir yandan garipsiyorum bir yandan acıyorum da. Ne bileyim amaan!
Hepsi "big butt" karılar, ne güzel iğne yapılır popişkolarına uyşş.

Zenci karıların poposu, erkeklerinin pipisi büyük oluyor eşşek gibi bir ırk.

Ben popiyle ilgiliyim, iğneciyim ben. hihihihihihi.

(bkz: zenci götü)
Daha durun bu bir şey mi?!.. önümüzdeki dönemlerde muhtar ve belediye başkanı bile olacak bunlardan. onlara her yer uganda...

(bkz: Birinin cehennemi ötekinin cennetidir)
Şu esenyurt tam benlik bi yer gibi geliyor
Heyecan aksiyon macera hepsi var
Kalkıp gitsem mi acaba?
görsel

Esenyurt'ta 'Miss Uganda' güzellik yarışmasının düzenlendiği mekana pandemi nedeniyle 32 bin TL ceza kesildi ve 15 gün kapatma cezası verildi. Yarışmanın organizatörü DJ Blackk Beat, “Bu yarışma Türkiye’de 6 yıldır düzenleniyor, gelecek yıl da yapacağız. O gece yarışma yapmadık, daha önceden yapılmış yarışmanın ödül gecesini düzenledik" dedi.

https://tr.sputniknews.co...gelecek-yil-da-yapacagiz/