bugün

arda'yı övmek için paso arda deyip diyor. '' arda ile başlayan atak, arda kendini gösterdi, arda yetişemedi, arda sağdan kaçıyor, arda pres yapıyor ''

ulan herif arnavutluk yerine az önce ardavutluk dedi.

e yuh anasını satim.
Öyle güzel yalıyordu ki durdurmaya kıyamadım.
Yala yala bitmez ersin.

Dolapta pekmez ersin.
"Evet kötü başladık,evet bu maç istedigimizi yapamadık, evet 2 maçı da yenildik " ee amına koyayım ortalığa sıçıp sıvamışız ne diyelim 3 olmaz 5 yiyin mi diyelim.
hayatımda gördüğüm en samimiyetsiz insan. yalçın çetin varken bu adama milli maç spikerliğini verenlere yazıklar olsun.
şakşakçı.
efendim soy isminden de anlaşılacağı üzere "düzen'in" adamıdır. şimdi düzen akp düzeniyse kendisi de modaya uymuştur.

görsel
görsel
https://yonetim.ensar.tv/...Ej6Kfl4Nur0mFf3BtSWWO.jpg
http://d.aktifhaber.com/news/928026.jpg
Resmen takimi övmek icin birsey ariyor dedigim spiker.
Ulan nesini övüyorsun. Zaten bitmisiz.
Yok ardayi yuhalamayin.
Yok bu cocuklara ihtiyacimiz var.
Hic birine ihtiyacımız yok.
Hepsi çöp.
çapsız, yancı, yalaka, lümpen herif...

aptal aptal varoş duygusallığı kasıyor...
bu işin ucunda kesin sergen vardır.

sergen: alo ersin napıyosun
ersin: iyidir abi uğraşıyoruz gündem yoğun, tt arena açılışının yankıları sürüyor
sergen: ersin bırak şimdi tt arenayı
ersin: hayırdır
sergen: şimdi ersin bildiğin gibi trt'de başlıyorum. fakat program için donanımlı birisi gerek. ben seni çok severim. gel trt'ye orda kazandığının 3 mislini alırsın.
ersin: ama abi ntvspor benim yuvam gibi biliyorsun.
sergen: ya ersin geç bunları. birinci adam olmak istemez misin? her gece ercan abi, güntekin yataklarında yatarken sen gece 12 de spor gecesi yapıyosun. biraz mantıklı ol.
ersin: şeyyy..
sergen: ya ersin ntvspor sana ne verir? hiçbirşey vermez. orda bir geleceğin var mı bence yok. biraz kendini düşün. kontrat hazır bekliyoruz.
yaşıtları en güzel hatunlarla alemlerde boy gösterirken, kendisi kazım kanat, ahmet çakar ve kıllı şahsiyet gürcan bilgiçle gece geç saatlere kadar futbol muhabbeti yapmaktadır. buna rağmen olası bir ıssız adaya düşme durumunda yanına alacağı üçlü yine kazım kanat, ahmet çakar ve gürcan bilgiçtir.
o kadar yalamıştır ki artık yalama olmuştur. (bkz: yalak)
Ağır sıvacılık yapan tip. Sana mı kaldı bunların avukatlığı lan maçı anlat. Tipik amk. Evet.
aylık 417 bin tlye bırak cumhurbaşkanını yalamayı , yiğit bulut'un jöleli saçlarını bile yalarım amına koyim.

az bile yalıyor bu adam , 417 bin tl lik yalamıyor yani bana kalırsa maaşında biraz indirime gidilmeli.
Gördüğüm en kötü spiker.