bugün

fikret orman ın ne kadar basiretsiz bir başkan olduğunu sayesinde görmüş olduk.

ersan ı satan, şampiyonluğu satar.

zaten beşiktaşın ki daha çok fiko nun şampiyonluk umudu yoktu ki, ta en baştan! aynı stad konusunda nasıl taraftarı keklediyse şampiyonluk konusunda da aynısını yapmaktadır.

2004 te ilhan ı satan, şampiyonluğu da satmıştı!

yıl 2016. ersan ı satan şampiyonluğu da sattı.

bu başarı fiko ya aittir.

bu adeta başarısızlığın başarısıdır.

bu takımda gomez satılır ama ersan ve olcay satılmamalı.
Beşiktaş ve Ersan adına son derece başarılı bir transfer olmuştur.
Ersan Beşiktaş'a yaklaşık 5 milyon euro ya gelmişti, bugüne kadar ligde sadece 14 maç oynamış beşiktaş adına (http://www.transfermarkt....ulum/profil/spieler/44982)
Üstelik yeri doldurulamayacak bir futbolcu değildir, çok fazla ek bir özelliği zaten yoktu. kendi adına ise hayatının en önemli işini yapmıştır 3 yılda yaklaşık 13 milyon TL para kazanacaktır, primler, maç başları hariç. Nihayetinde sporcu dediğin sadece başarı için değil para kazanabilmek için yapıyor bu işi.
çinlilerin gözlerinin bozuk olduğunu ispatlayan kasap. 7 milyon nedir lan. evet.
oo ilhan Mansız'ın güncel versiyonu ayağına reklam filmleri, cartı curtuyla hayatını kurtarmış adamdır. tebrikler! her maçta gördüğün sarı kartlara rağmen kartaldın, severdim.
satılması büyük hatadır.

sezon sonu satılması belki bir nebze anlaşılır amam, şu an için ersan bir ihtiyaçtır. olmadığı bir kaç haftada takım defansı büyük açıklar vermişti.

çin'lilerin 7 vermesi tamamen tipi ile ilgilidir yani bir görselliği ve karizması var bu adamın. beşiktaş için de öyle aman aman bir kar deiğildir.

sonuçta alırken de 5 milyon ödenmişti.

sakatlıklar yakasını bıraksa ve en verimli dönemlerini sakat geçirmese avrupa'dan da ciddi teklifler alabilirdi. sonuçta atik ve sezgileri kuvvetli bir stoperdi. beşiktaş'a kiralık geldiği dönem ve hemen sonrası mükemmel bir performans sergilemişti ama işte sakatlıklar...

beşiktaş'a gelmek ve galatasaray'a gitmemek için gösterdiği çabada harikaydı. o bile yeter.

hakkımız helal, yolu açık olsun. ama gitmemeliydi...
Ben 7 milyon euro ya satıldığını inanmıyorum. Bence 5 milyon euro ya sattılar. 2 milyonu da ceplerinden bjk li yöneticiler verecek. UEFA kriterleri için basit bir taktik uyguluyorlar.
Çok karlı bir şekilde Çin e satılmıştır. 1 euro'nun 3,30 tl olduğu unutulmamalıdır.
oyuncu bazında bakarsak satılması doğru 7 milyon euro bu sonuçta beşiktaş o paraya çok daha sağlamını bulur. ancak adam has beşiktaşlı. feda sezonu ve öncesinde galasaraya gitmemek için gösterdiği çaba unutulmaz. günay'ın yediği hatalı gol sonrası yanına koşup teselli etmesi falan adam ruhunu koyuyordu. ve beşiktaş yıllar sonra şampiyonluğa bu kadar yakınken yeni stadına kavuşmak üzereyken en azından sezon sonu beklenmeliydi.
kör ölür badem gözlü olur.
(#31212987)
3 yılda 10,5 milyon euro kazanacak stoper.
O parayı hayatım boyunca kazanamam deyip yönetimden gitmek için izin istemiştir.
Yolu açık olsun.
bir stoper olarak hayatının volesini hatta röveşatasını hatta uçan kafasını çakmiş futbolcu.

kendi adına doğru karar vermiştir.
gitmek istemekte haklı olan, yönetimin de satmak istemek de haklı olduğu stoper. yaptığı feda ve maçlarda gösterdiği hırslarla aklımızda kalacaktır.yolu açık olsun.
şimdiye kadar tıkır tıkır işlemiş, ligi birinci götüren takımdan gönderilen stoper.
hiç mi fm oynamadınız mübarekler. işleyen takıma 3 katkı birden yapıp, as stoper gönderilir mi devre arasında.
futboldan az çok anlayan insan bu transfere hata demez. ersan'a çin hariç hiç bir klüp 7 vermez pasaportundan dolayı zaten. takıma cok katkısı vardı ayrı ama ersan yok diye şampiyon olmayacaksak olmayalım zaten bir oyuncu sonucta. renkliler bu arada en son sattığın türk topcuyu soyle bakalım sow falan deme * agzınız acık kalıyo bjk nasıl satıyo lan bunları diye * sen git tarık çamdala 5 ver.
inanılmaz iyi bir paraya gitti kendisi. Yolu açık olsun. Çok emek verdi. Koca yürekli stoper. Ha şöyleki belki sezonu kapatması gerekiyordu. Ama bi bildikleri vardır illaki. Hoşçakal ersan adem gülüm.
aslında ayrılması ile üzmüştür beni. mücadeleci kimliği, hatta lider kimliği ile çok takdirimi kazanmıştı. severdim kendisini. çok emek verdi takıma. ama 7 milyon çok iyi para.

yolun açık olsun ne diyelim.
tamda takım yeni bir lider kazanıyordu. gitmesi biraz iyi çok kötü oldu.
7 milyon euro karşılığında beşiktaştan çine transfer olmuş milli futbolcumuz.

Başarılar kardeşim.

Not: galatasaray.
Satılması hata falan değildir. Bir futbolcu ben gitmek istiyorum yolumu açık derse zorla tutulması psikolojik olarak daha çok zarar verecektir. Ödenen ücret elinde bulundurduğu pasaport sayesinde daha yukarılara çekilebilirdi.
görsel

Yağuşukludur.
çin'de iyi para kazanacak topçu. türkiye'ye döndüğünde alamanya'dan dönen gurbetçiler gibi olur artık. evet.
imzayı atmadan iki maça çıkarsak çok güzel olacaktır.
asıl mevkisi stoper olan, aynı zamanda sol bekte de görev alabilen 28 yaşındaki türk defans oyuncusu.
beşiktaşımızdan çin ligi ekibi hebei china fortune takımına 7 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olmuştur.

yaklaşık 5 sene olmuş beşiktaşa geleli.
adanaspor'dan geldiğinde onun bu kadar süre takımda kalacağını pek kimse düşünmüyordu.
çok stoper değişikliği yaşadık fakat o forma şansını iyi değerlendirerek takımın önemli isimlerinden biri oldu.
belki çok yetenekli bir oyuncu olamadı fakat mücadele hırsıyla kendisini bir yerlere getirmeyi başardı.
keşke sezon sonuna kadar oynayabilseydi.
yönetimden öyle bir hamle bekliyordum açıkçası.
takımımız adına verdiği emekler için çok teşekkür ediyorum.
yolu açık olsun.
beşiktaş'tan iyi form yakaladığı dönemde ayrıldı. yolu açık olsun, beşiktaş'ta maddi manevi güzel izler bıraktı.
Hebei China Fortune lle çıktığı ilk maçında kendi kalesine gol atmış.
güncel Önemli Başlıklar