Türk futbolcularının özeti gibi adam. Penaltı yaptırdı yetmedi gereksiz bir hareketle ikinci sarıdan atıldı takımını zor durumda bıraktı. Gerçekten enteresan. Evet.
bu adam başakşehir e giderse fikret orman avucunu açıp yalasın. tuz döksün yalasın şeker döksün yalasın.saçlarına sürsün, kravatına bulaştırsın, deli gömleği giydirsinler...

ersan yuvasına dönmeli.
yerli pepe.
beşiktaş a geri dönmesi gerekiyor.
vida ile müthiş ikili olur.
Melbourne City'yle yaptigi macta bir pozisyonda ikili mucadele sonunda sakaltlandi. Sakatligin ardindan oyundan cikan ersan adem gulum daha sonra Doktorlarına göre kaburgasi kirilmis ve kırılan kaburgalar Ersan'ın akciğerini deldi. Avustralya doğumlu Türk oyuncunun tetkiklerinde durumunun ciddi olduğu belirtildi. Oyuncun haftalarca sahadan uzak kalacağı açıklandı. Ersan Adem Gülüm'ün Wakefield Hastanesi'nde olduğu ve tedavisinin devam ettiği açıklandı. Oyuncun bir süre solunum sorunu çektiği ancak şimdi durumunun daha iyi olduğu belirtildi. Allahtan sifa diliyorum ve tez zamanda tekrardan futbol oynamasina engel olmamasini temenni ediyorum.
Avustralya takımı Adelaide United'a kiralanmış.

http://sampiy10.gazetevat...46-futbol-sampiy10-haber/
ölüsü mitro ve tosic den iyidir. dün akşam saha da olmalıydı.
şu anda futbol oynayan en iyi türk stoperdir.
görsel
kendisini feda sezonunda yıllık ücretini indirdiği için çok severim. futbolculuğu da fena değildir. çin de başka bir olgunluk katmıştır. hoş geldin kartal yürek.
Beşiktaş taşak mı geçiyor bunla satıp satıp geri alıyor.
http://www.hurriyet.com.t...gulum-besiktasta-40334264
Beşiktaş'a geri dönmüş olan futbolcu.
Özledik reis denilesi futbolcu. Harbiden özledik ama.
taraftar onu asla unutmaz.

inanılmaz iyi bir forvet olduğundan değil duruşundan ötürü.

böyle oyuncular camialara renk katar işte.
Beşiktaş ın hayırlı bir evladı. Zira feda sezonunda feda dedi; sonra da para kazandırarak gitti.
dünya üzerinde tek bir insanın neden ulusal takıma alınmadığını mantıklı şekilde açıklayamayacağı en iyi ve en savaşçı savunmacımız.

belki de bu savaşçı özelliği bayık takıma yakışmaz diye alınmamıştır.
Su an a spordan yayınlanan maçta 3 dk icinde önce kendi kalesine gol atıp uzerine birde penaltı yaptırmıştır. Amk şu adamı arayan var ya hala gülüyorum resmen. Buna verilen para böyle Bi transfer şansı 100 yılda bir gelir be.
Hebei China Fortune lle çıktığı ilk maçında kendi kalesine gol atmış.
beşiktaş'tan iyi form yakaladığı dönemde ayrıldı. yolu açık olsun, beşiktaş'ta maddi manevi güzel izler bıraktı.
asıl mevkisi stoper olan, aynı zamanda sol bekte de görev alabilen 28 yaşındaki türk defans oyuncusu.
beşiktaşımızdan çin ligi ekibi hebei china fortune takımına 7 milyon euro bonservis bedeliyle transfer olmuştur.

yaklaşık 5 sene olmuş beşiktaşa geleli.
adanaspor'dan geldiğinde onun bu kadar süre takımda kalacağını pek kimse düşünmüyordu.
çok stoper değişikliği yaşadık fakat o forma şansını iyi değerlendirerek takımın önemli isimlerinden biri oldu.
belki çok yetenekli bir oyuncu olamadı fakat mücadele hırsıyla kendisini bir yerlere getirmeyi başardı.
keşke sezon sonuna kadar oynayabilseydi.
yönetimden öyle bir hamle bekliyordum açıkçası.
takımımız adına verdiği emekler için çok teşekkür ediyorum.
yolu açık olsun.
imzayı atmadan iki maça çıkarsak çok güzel olacaktır.
çin'de iyi para kazanacak topçu. türkiye'ye döndüğünde alamanya'dan dönen gurbetçiler gibi olur artık. evet.
görsel

Yağuşukludur.
Satılması hata falan değildir. Bir futbolcu ben gitmek istiyorum yolumu açık derse zorla tutulması psikolojik olarak daha çok zarar verecektir. Ödenen ücret elinde bulundurduğu pasaport sayesinde daha yukarılara çekilebilirdi.
7 milyon euro karşılığında beşiktaştan çine transfer olmuş milli futbolcumuz.

Başarılar kardeşim.

Not: galatasaray.
tamda takım yeni bir lider kazanıyordu. gitmesi biraz iyi çok kötü oldu.