kaç yıllık televizyoncu olmasına rağmen halen canlı yayına bağlanırken televizyonun sesini kısılması ve hatta kapatılması gerektiğinden bihaber olan adam. An itirabiyle kanaltürk'te inceden demlenmesinin akabinde konuşuyor galiba.

(bkz: Öpüjemmm hocam)
Aziz Yıldırım tarafından Lig tv den atılan kişi.
onsuz bir şansal büyüka, bir oynat uğurcuğum'un uğur'u pek bir tatsız tuzsuz, yazık.
insan olan göz göze bakarak konuşur.

şimdi açın kanaltürk'ü, bu adamın karakterini görün.

emin özkurt tarafından yine eziliyor.
arkasında kimsenin kalmadığını bildiği için felaket durumda, alkol alıp çıkmış programa. sarhoş, yalan değil lan. hakikaten içip çıkmış.
gerçekten şu an hayretler içinde izlediğim adam.
bugün dokunsan ağlayacak gibi duran eski hakem
An itibariyle Cihan Kamer tarafından fena göt edilmiştir.
cihan kamer: Erman bey ne kadar hukuk biliyorsunuz?Donanımınız ne kadar, Futbol kadar mı?
Erman toroğlu:Hayır...
Cihan kamerli:O zaman tapelere bakarak ahkam kesmeyin , siz eski hakem , eski futbolcusunuz sizden beklenen saha içini konuşmak dışını değil!.
Erman Toroğlu:.......
hevesi kursağında kalmış, gazman.

gaz ile çalışır, gaz veren fazla kalmamış, içkiye vermiş kendini.

aklı fikri tapeler. siz şimdi tapeleri yok mu sanıyorsunuz diyor 5 dakikada bir *.
tam bir fenerbahçe düşmanı.

böyle resmen ağzını burnunu kırasım geliyor lan.
cihan kamer: her hafta burada aykut hocaya, rıdvan hocaya laflar ediyor zaten erman bey.
erman toroğlu: ben diyorum ki aykut gidip MAA ile konuştu mu?
cihan kamer: sen şimdi aykut hocaya küfür ettin hoca. makas atma. makas atmayacaksın konuşamalara.
erman toroğlu: ya bi dakka. ne makası?
cihan kamer: sen makas atıyorsun hoca. konuşmalara makas atıyorsun. aykut hocaya puan pazarlığı yaptı diyorsun. küfür ediyorsun.
erman toroğlu: hayır ben öyle demiyorum
cihan kamer: ne diyorsun o zaman hoca. ne konuştular?
erman toroğlu: ııı şey.
cihan kamer: sen o hocanın terine de saygı duymuyorsun hoca. hiçbir şey de bilmiyorsunuz.
erman toroğlu: pardon?
cihan kamer: bilmiyorsun hoca. küfür ediyorsun resmen.
erman toroğlu: görüştü mü görüşmedi mi? aykut hoca külliyen yalan demedi mi?
cihan kamer: külliyen yalan denen puan hesabı konusudur hoca, kesme diyalogları. külliyen yalan derken görüşmedim demedi hoca.
erman toroğlu: beyler :(.
fenerbahçe yöneticisine, karşı takımları tahrik etmeden yapsanız bu işleri diyen eski hakem.

bunadı artık belli. her hafta kendisi fenerbahçe'yi tahrik ediyor nitekim.

ayrıca bugünki konuklar eğilip bükülmediği için hepsi kıvırdı, erman toroğlu bile ilk defa bu sürecin tek sebebi Fenerbahçe değil dedi.
her fırsatta fenerbahçe'ye saldırmak için tetikte olan adamlardan birisi. artık o kadar antipatik geliyor ki görünce kanalı değiştiriyorum. dinlemeye bile tahammülüm kalmadı.
kendisine kişisel tavsiyem bundan 10 yıl önceki program kayıtlarını alsın bir izlesin.

herkesin maçlardan sonra bakalım erman hoca ne diyecek diye ağzının içine baktığı bir adam.

şimdi uyduruk bir programda antipati toplayıp duruyor.

hoca sen bizden daha iyi bilirsin ki halen fenerbahçe başkanı olan bir adama bu kadar düşman kesilirsen

başkanı değil koca camiyayı karşına alırsın buna da gücün yetmez sağlığından olursun.

kişisel bir maduriyetin varsa yargıdan bekle al hakkını.
dün akşam emin özkurt kendisine gecen sene ki sivas maçından sonra yaptığı yorumu hatırlatınca ''eee şey ıh mıh devamı da vardı yeaa'' diye saçmalayan hakem eskisi kabzımal.

gecen sene yaptığı yorum neydi peki o maçtan sonra;

''fenerbahçe bu şampiyonluğu hak etmiştir''

dün itin g.tüyle tanıştı zira cihan kamer tabiri caizse adamı resmen ''piç etti.''

(bkz: bu boru başka boru)
"teşvik, alan da veren de şerefsizdir."

Erman toroğlu söylemişti, bakalım uygulaması nasılmış:

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=p09ZJerdVrY
cihan kamer tarafından beşi bir yerde takılmak sureti ile rahatlatılmış spor hede hödösü
an itibari ile bodrum kahve dünyası'nda oturmuş ve taraf gazetesi okuyan kişidir.
yanlış hatırlamıyorsam, daha üç, dört yıl önce " yumruğunu masaya vuran genelkurmay başkanı istiyorum. " gibi bir laf etmiş olan şahsiyet.

hayat, sen ne garipsin.
cezaevlerinde henüz hüküm giymemiş, hakkında verilecek kararları bekleyen insanlara 8 aydır sırf bir kuyruk acısı yüzünden linç kampanyası yürüten, yüzüne baktığında tek kelime edemeyeceği tutuklulara bileğindeki beyaz kadın taciri künyesini sallayarak televizyon ekranlarında küfürler edince intikamını aldığını zanneden, yakın zamanda çıktığı yere itina ile tekrar koyulacak kişi.

görüşeceğiz erman.
şu an viskisini yudumlayıp ''şimdi ne yapacağım lan ben programda'' diye düşünen adam.

bekle.
yakında hiçbir kanalda program yapamayıp kabzımallığa dönüş yapacak eski hakem.
ahmet çakar ve rasim ozan'ı da çırak olarak alacakmış.

-erman abi bu lahanada şike var.

+siktir git ahmet taşak geçme...
tipinde, konuşmasında; (her ne kadar aksi bir izlenim oluşturmak adına kasa kasa trip yapsa da) güven aşılamayan unsurlar vardır.
sen kimsin la? sen kimsin la? sen kimsin la? diyerekten beni azda olsa güldüren spor yorumcusu.
türkiye'nin en iyi futbol yorumcusudur...

bunu fanatik bir fenerbahçeli olarak söylüyorum..

sadece futbol yorumcusu değil aynı zamanda çok iyi bir şovmendir..yani tam bir televizyon adamıdır..bu adam futbol programı değil de,talk show sunsa gene çok ilgi çeker ve başarı sağlar..

adamın mayasında bu var..türk halkına kendi izletmeyi ve dinletmeyi çok iyi beceriyor..

ancak 15-20 kilo vermesi gerek sağlığı için..fena halde kilo almış 5 sene öncesine göre..