genel olarak olan istektir. farklı şeyleri yapma düşüncen varsa bu onu bir sevgili olarak değil bir obje olarak gördüğünün kanıtıdır. Sevgili dediğin; sevgi duyduğun, samimiyetle bağlandığın kişidir, günümüzde her ne kadar küçümsenerek bakılan bir kavram olsa da. Hem içinde sevgi olan hangi şeyin altında kötü bir niyet yatabilir ki?
aslında gayet mümkün. fakat "seviştikten sonra daha derin uyuruz aşkım"lar girer hep kanımıza.
Gerçek sevgiyi hissetmek bu sanırım. O kadar çok ihtiyacım var ki buna.
Bu başlığa 'tut yüreğinden ustam' ... girer devreye.. Tuncel Kurtiz'in sesinden hemde ❤️
hata yapan erkektir. sen o kıza sarılmak uyumak istersin ama o kız kendiyle yatıp uyumak istemeyen bir erkeğe aşıktır.
aslında gerçek istenendir, fakat sapık olan penis rahat durmaz.
4s kuralına göre bunu yapabilecek kadar sevmişseniz ayrılmanız yakındır.
görsel
arkadaşlar ne var bunda ? sıradan bir şeydir. sürekli erkeğe kötü kadına güzel özellikler atfetmek ne kadar doğru ? Aynı şekilde kadın da sadece sarılıp uyuyamayabilemez mi ?
Araya yastık istenebilir.
Malum olay sonrası her erkeğin istediği şeydir. O yorgunluk sadece sevgiliye sarılıp uyuyunca geçer.
görsel
(bkz: yalancıyı sikseler oturmaya fırsat bulmayacak erkektir)
Gerçek olmayan şeydir , istisna hep vardır.
Olmayan istekdir. vıcık dizi romantizminin modası geçmedi mi hala?

Erkeği vibratör sanma embesilligine de gerek yok. 7/24 seks düşüneceğini sanıyorsanız, Seksten hayli uzak olduğunuzu ifşa etmeyin bari. Bunlar hep cahillik işte.

Neyse ben Tek başıma zor uyuyorum, bir zahmet gidip yere falan uzansın.
Sonu hep sarılmayla biten istektir.
4s kuralını devreye sokar.
Duygusal olarak yiprandigi zamanlar, sarilmak her insana iyi gelir. Uyumak kosvesi alti herseyle dolabilir.
Yorucu bir günün ardından istenilmesi normal bir şeydir.
Masum bir istek. Ama farklı hale gelebilir.
Hayat yorgunu olduğu zamanda olduğunu gösterir.
Kendini bilen erkeğin en doğal isteğidir... Net!
Soluksuz bir sevismeye hazır ol isteğidir.
Ben isterim olm . sahip çıkacak kadar sevip , kendini ona emanet edecek kadar güvenebileceğin kız lazım.
erkeklerin "sadece sarılıp uyuyacağız" sözüne karşılık kadınların "mağazaya bir bakıp çıkacağım" sözü ölümüne kapışır.