bugün

telefonu fırlatıp atmana neden olan durumdur.
kızın mesaj atmasını beklemeyip mesaj atan erkekten bin kat daha iyi olan kişidir.
kanımca hata yaptığına yüzde yüz inandığım kızdır.
ilişkinin başarını düşünelim erkek nasıl da arıyor soruyor mesaj yazıyorr ee sonra ne oluyor elde eden erkeğin o şahane poposu göklere uçuyor ve kendini geri çekiyor bu sefer benim salak yavru kuşum atıyor mesajı cevap yok atıyor mesajı cevap yok..
bırak ALLAH aşkına yaa seven adam zaten kendiliğinden yazar..
not:erkeğin en iyisi benden 1000km uzakta dursun.
kaybedecek bir şeyi olmayan kızdır. eşşek gibi atarım, hayvan gibi smslerim, şerefsizleşirim, pisleşirim. yan yatan sekiz gibi sonsuzluğa dek yavşarım Allah günah yazmasın.
delikanlı kızdır.
iyi kızdır, hoş kızdır vesselam.
Benimdir. Atarım onu mu bekleyeceğim. Tabi değmesi gerek.
Yoktur. Marsta su bulunmasina es degerdir.

Marsta su bulunmustu dogru.
Bazı insanlar gibi kendini yüksek görüp karşıdan beklememiştir ama yaptığı şeyin iyi mi kötü mü olup olmadığı attığı erkeğe kalmıştır. Adam düzgün değilse yazık kıza..
benimdir, atacaksam neden ilk o mesaj atsın diye bekleyip tribe gireyim daha çok sinir bozar, açık açık yapmak iyidir bir şeyleri, olmuyorsa olmadığını kabullenmeyi kolaylaştırır, evet.
Benim. Ne olacak ya bana ne bulaşmasaydı bana diyip kendimi engelletene kadar da yazarım.
Helal olsundur. Olgunlaşmıştır.
Benimdir. Ama bilinçle yapılmış bir eylem değildir. Taslaklara kaydettiğim ara sıra yazmaya devam ettiğim metnin kardeşim tarafından gönderilmesiyle gerçekleşen hadise. intikam olarak ben de onun sevdiği çocuğa mesaj attım ama kendim adına olan olmuştu...
Bak şimdi efkarlandım gece gece*
Önüne gelene atmıyorsa akıllı kızdır.
Bende biliyorum bu modellerden var , lakin bana boş beleş mesajlar geliyor .
Agresif kızdır, dominanttır.
işi düşmüştür. Gerçi bu herkes için geçerli. Günümüzde hal hatır sormak icin mesaj atanların nesli neredeyse tükendi.

insan birgün de kardeşim nasılsın der beee...
Kolay kız olarak görenlerin hak etmediği özgür kızdır.

ilk mesajı atan qızlar eklesin. Şaka bir yana hala böyle şeyleri mesele edip başlık açıyorsunuz ya beyninizi öpeyim.
Harbi kızdır. Bu davranıştan sonra erkek mesajı alır zaten ve artık erkek de mesaj atmaya başlar.
ideal kadındır. Erkeğin mesaj atması çoğu zaman asılmak olarak görüldüğü için, kadının mesaj atması gerçek bir rahatlıktır. Kaldı ki kadınlar ilk mesaj konusunda erkeklerden daha iyiler. Dilerim bütün kadınlar kendine güvenir bu konuda.
Adam gibi kadındır.
Kadin gibi kadındır. Kadının dibidir. Bir kadın zaten biraz akilliysa bir erkeği kedi yavrusu gibi ensesinden yakalayıp hizaya getirmeyi bilir. Bu yüzden herhangi bir tartışmada ilk arayan,ilk ozur dileyen olmaktan çekinmez. Aferin ona ne güzelde bir seysin sen.
Varmı öyle bir kadın dedirtir ? imkansız.
içtendir yormaz,yıpratmaz ve sevdiği erkeği her zaman önceliği olarak tutar.tam tersi durumdaki kızlar xiddi vakit kaybettirdiği için hep kacmışımdır.
Çok erken davranmıştır . Sabretmeyi bilmeyen biridir. Bu ona ilerde çok zarar verir.