bugün

dinen caiz olmayan bu durum, günümüzde ise ibnelik alametidir.

yerinde bir tespittir.
aile baskısı yüzünden küpe takmayı çok istemesine rağmen takamayan erkeğin küpe takan erkek gördüğü zaman kullandığı cümledir. zira küpe takan erkek ibnedir diyen ibnedir.
Doğru bir tespittir. O ne lan öyle kulak delik, içine bir şey sokuyorlar falan. Ne kadar çirkinsiniz.
Küpe takmak erkeği ibne yapmaz ama o tarafa bir adım daha yaklaştırır.

Ek: küpe takacak olsam ailem sorun çıkarmaz ancak ibneliğin lüzümu da yok yani. ibneliği içinden taşıp dışa vuranlar nedense bunu yüzlerine vuranların baskı altında olduğunu düşünüyorlar. Gavata bak hele küpe takmayı nasıl çok istiyor ki iyi bir bok sanıyor ki küpe takmayanları da aile zorundan takmıyor sanıyor.

Son ek: ailem küpe tak diye baskı yapsa bile takmam.
alamet-i kıyamet.
Baban mi izin vermedi yoksa tatli cocuk? Denebilecek ergen sicmigidir.
ibnelik değil ama ağır geçen ergenlik alametidir.

kusura bakmayın.
göte göt denir.
Bırakın insanlar istediğini giysin istediğini yapsın insanları dış görünüşe göre yargılamak hiç kimseye düşmez. Nokta
heey vefik, bunlar da bir bitmediler dimi be kardeşim. Neymiş efendim, küpe takan erkek ibne; tayt giyen kız orospuymuş. Neymiş efendim, uzun saçlı erkek mi olurmuş, dövmelinin de abdesti kabul olmazmış bak sen hele. Lan oğlum yeter yeter, insanları donuyla, saçıyla, kulağındakiyle yargıladığınız yeter. Bunların hiçbiri karakter göstergesi değildir; adamlık tiple değil beyinle olur, yürekle olur. Sizin gibi olmayanları ötekileştirmeyin artık, hepimiz kardeşiz.
Sözlük bazen doksanlara dönüyor.
alamet değil düpedüz ibneliktir, cool görünüp seks ihtimalini arttırma çabaları falan.
Konu bir şekilde yavuza gelecek.

(bkz: şah ismail)

görsel

Edit: gelmiş bile. Bu resim şah ismail yavuz değil. Yavuz küpe takan bir karakter değil.
isteyen taksın, isteyen takmasın. bu da kimseye dert olmasın.
kızlar ne diyor bu duruma? kızlar beğeniyorsa ibne olmaya razıyım.
bunca yıl bende bunun cevabını arıyordum.sağolun lan.

https://m.youtube.com/watch?v=Ae0qP-q3L88