bugün

asil erkeklerin başkalarının yanında yaptığını asla göremeyeceğimiz olay. bir duyguyu yaşamak, insan olmanın şartı olduğu için, bir erkeğin ruhu incindiğinde, bir şeye gerçekten üzüldüğünde gerçekleştirdiği zaman insan olduğunu gösteren durum.
dayanılamaz olay; çok acıtıcı, çok can yakıcı, çok gerçek. efkar sebebi...
ilerleyen yaşlarda alenileşen eylem . insani vasıfların erkekte de bulunması.
insanca bir durumdur.Zira ağlatmaya ağlatmaya bu hale getirilmiştir alem
Gururuna yediremez gider banyoya,musluğu açar ve ağlamaya başlar.Veya odasına gider, müziği sonuna kadar açar ve öle ağlar.
normal bir durumdur. erkekler de insandır ve ağlamak kadınların parselinde değildir.
Akan o gözyaslarinin muhasebesini cok iyi yapmak gerekir. Sevincten ise bu cok güzeldir ve unutulmaz anilarin birer parcasi halini alir. Kederden akan gözyaslarina dikkat etmek gerek, düstügü yerde derin izler birakir cünkü beraberinde cok sey götürmüstür. Yalnizligin birer parcasi haline gelen damlaciklar ise adami bogar...
basitçe; 'kadın ağlatabiliceğini düşündüğü erkeği ağlatır, elinden ve neresinden ne geliyorsa onu da yapar, ardına komaz' ama yok eğer erkek ağlamaz cinsten bir er kek ise (tabii ki kadın gözüyle) bu defa kadın ağlar (hem de nasıl) ve erkeğini de ağlamaktan beter eder...
erkek adam ağlamaz tezini çürüten olay.
erkekte bir insan olduğuna göre gayet doğal karşılanması gereken eylem .üstelikte bazı erkeklere çok yakıştığını düşündüğüm bir eylem .sanki daha bir asil kılıyor.*
garipsenecek bir durum değildir hatta ağlamayan erkek biraz tuhaftır.
aslında normal karşılanması gereken eylemdir. ama her nedense erkek adam ağlamaz gibi bir düşünce bize aşılandığı için garipsenir. o yüzden karşıdaki erkek ağlıyorsa çok önemli birşeye ağlıyordur diye düşünür bende onunla ağlarım **.
gayet insani bir durumdur.gülmek ne kadar normalse ağlamak da o kadar normaldir ama toplumumuzda nedense erkeklere yasaklanmış bir eylemdir.
kadını doğduğuna pişman edebilecek, vicdan azabından yerlerde süründürebilecek bir hadise. o kadın için ağlanıyorsa eğer. affolma sebebidir ayrıca. gizli gibi ama yine de görünür bir yerde yapılması tavsiye edilir. *
aglamak duygularla ateslenen biyolojik bi olaydir.tum insanlarda gorulebilir.erkeklerde insandir ayrica sicar,iser ve burunda karistirirlar.yani normaldir...
yadırganmasının yadırganması gereken hadise. ağlamak gülmek hepsi bir hepsi aynı nesini yadırgayacaksınız. *
ben de insanım.benim de duygularım var ve bunu saklamayacak kadar da cesurum!
demekten başka bir şey değildir.
(bkz: aglayabilseydiniz anlayabilirdiniz)
bütün insanların duyguları ve duygu boşanımları olduğundan, son derece normal ve insancıl bir eylemdir.
(bkz: agla erkegim agla)
aşk acısı çeken bir erkeğin bulunduğu durum.**
kadınların asla dayanamadığı durum. erkekler öyle kolay kolay ağlamaz bu yüzden de bir ağladığı görülünce bundan etkilenmeyecek kadın yoktur. erkek ağladığı zaman kadının affedemeyeceği suç da yoktur.
kadının ağlamasının aksine son noktadır bir erkek için ve hiç bir şeyin asla eskisi gibi olamayacağının ispatıdır...
saklanmaması gereken doğal olay.sonuçta erkek de bir insan ve oda kadınların sahip olduğu bütün duygulara sahip.(annelik hariç)
+ ismil sen ağlıyormusun.
- yok nesrin nereden çıkardın.
+ ama gözünden yaş geliyor.
- ya soğan doğruyorum. gözümü yaşarttı.
+ hadi hadi. selma yla yattığını öğrendim diye utandın, ağladın demi.
- ha öğrendin mi.
+ evet. ya ne olmuş biraz kızacaktım o kadar. ama ona da gerek kalmadı. sen kendi kendine utanmışsın zaten. affettim canım seni
- ne ! ha! tabi tabi.
+ yalnız birdaha yapmak yok. tamam canişkom.
-* eke eke ne ballıyım len.