bugün

Yildiz asyali
ne güzel sunar idi hafta sonu kanal d çocuk kulübünü
Daha eskiler de ise sabah 7 de kalkardik.
sabahın 7'sine çizgi film koyan efsanevi mallar yüzünden, efsanevi olmuş nesildir. yoksa efsane olmak gibi bir derdimiz yoktu.. 90'larda çocuk olmak ne zormuş be, ne yapsak efsane olmuş..
tom ve jerry
bugs bunny.
servis şoförünün eli kornayla bütünleşene kadar tv başından kalkmazdım. hey gidi günler hey.
Avatar ve onunla birlikte birçok çizgi filmi izlemek için haftasonu erken kalkardım.
taş devri olsun garfield olsun,

çoğu çizgi diziyi bilen nesildir.

Benim hep okul saatine geliyordu..
ne güzeldi ya dert yok kasafet yok keyfe keder kalkar;

pokemon
bugs bunny
şeker kız candy izlerdim.
(bkz: çok var ama şimdi aklıma gelmedi)

şimdi oturup film izlemeye vaktim yok (bkz: iş güç peşinde ömür harcamak)
Büyüyüncede erkenden uyanıp hükümetin çizgi filmlerde bile yaşanmıcak saçmalıklarını izlemeye devam eden nesildir.
(bkz: şirinler) güzel günlerdi.
Salcali ekmeği evden sipariş eden nesildir.
sabahı geçtim ilkokul 1 e veya 2 ye giderken okuldan eve koşarak gelip digimon izlediğim doğrudur.
akşam kuşağında şeker kız candy sonrası yalan rüzgarının giriş müziği ile bugün de çizgi filmler bitti amk hüsranını yaşamış nesildir...
Özledim bee...
tsubasa, bugs bunny, horoz köpek, izledik yalan değil.
en kralı 90'ların başında çocukluğunu yaşamış nesildir. bilgisayar yok, internet yok, çoğumuzda atari bile yoktu, tek eğlenceydi bu. sabah uykuya dalıp o günkü bölümleri kaçırırsan gün boyu anlatacak bir şeyin kalmazdı.

laff-a-lympics izlemeden başlanan bir gün, gün değildir. onu izleyeceksin ki günün geri kalanında scoobycilerle yogiciler arasında geçen atışmaya dahil olasın. mimli bir scooby taraftarı olarak 30 küsür yaşımda bile hala girerim bu münakaşaya! *

bir de öğleden sonra bir gün ninja turtles, diğer gün tiny toons olayı vardır ki, o da başka bir entrynin konusudur.
(bkz: tsubasa)
saygılar..

her sabah gerçekleştirdigim eylem.
bir dönem arı mayalı muhteşem sabahlara uyanmışlardır.
(bkz: çizgili harikalar diyarı)?
Erkenden uyanıp ps1 oynamış nesil kadar iyidir.
öğleden sonra da aynı çizgi filmlerin tekrarlarını sıkılmadan izlemişlerdir.
(bkz: winnie the pooh) en sevdiğim çizgifilmdir. şimdiki nesile bakıyorum da hep şiddet temalı çizgifilm ya da animasyonlarla dolu şeyler izliyorlar. kendilerine bir yandan acıyorum.
en huzurlu dönem ...
o ortadaki aslan bir daha cikip bagirmayinca üzülen nesildir ayni zamanda.
şirinlere doymuş kaba sakaldan nefret etmiş nesildir.
psikopat çizgi film kanallarının olmadığı en azından bugünkü kadar yaygın olmadığı yıllarda çocukluğunu dozunda tv izleyip dozunda oyun oynayarak geçirmiş nesildir.
güncel Önemli Başlıklar