bugün

tıpın zavallı durumda olduğuna katıldığım durumdur adamlar kansere tedavi buluyor saçı rengne döndüremiyor.

Saç beyazlaması yine Allahtan gelen birşeydir her hastalık gibi yapacak birşey yoktur onla yaşamak öğrenilmeli vede can yakıcı azap verici bir hastalığı olmadığı için şükür edilmelidir..
beyazlayan saç dökülmez tezine olan guvenimden dolayı sevindigim fakat aynaya bakınca da şu genç yaşımda dede gibi oldum denilen durumdur.
depresyon, takıntı, panik atak ve fazla mastürbasyonun getirdiği anormal durum.
Aşırı stres ve sıkıntıdan kaynaklanan, erken yaşta geldiği zaman üzücü, orta yaşta geldiği zaman ise erkeği kıvamına getiren bir durumdur.
Ayrıca ; Erken yaşta saçı beyazlaşan arkadaşlar üzülmesin, şuan tıpta çaresi yok sadece boyayarak açığı kapatabilirsiniz ki, bunu da tavsiye etmezler. Fakat şunu da saçı beyazlaşan arkadaşlar unutmasın ki, bu sefer gelenler gidenleri aratmicak. Hepimiz aynı yolun yolcusuyuz.
insanı üzer.26 yaşındayım sacim giderek beyazliyor.
kel kalmanın bile önüne geçilebilen bir dönemde pekte büyük bir sorun değildir.
(img:#1363793)

Yaş 30-35 arası.
Erken yaşta gelen popüler olma çabasıyla ölümüne yarışır.

Yapma yavrum, yapma bebeğim, yapma güzelim..
Erken yasta gelen sac dokulmesiyle beraber geldiyse tadindan yenmez. Kendimden birsey beklememeyi ogrendim. Artik dikkat cekici bir erkek degilim. Param da kalmadi. Sohretim de yok. 26 yasimda kari kiz dalgasini biraktim. Mutlu da degilim mutsuz da degilim. Halimize sukur.