yine mi seçim muhabbeti. daha çok vakit olan seçimlerdir. bu sefer imamoğlu seçildiği için belki chp seçilebilir ama genel seçim ülke geneline göre oluyor ve bence genelde akp iyi gibi sanki çünkü ulaştırma ve altyapı bakanlığı çok güzel. geçen yıl engelli olduğum için ankara'ya bedava gittim ama chp gelse ya paralı yaparsa diye korkarım.
Anlaşılan günlük 20 tl troll yevmiyenin hakkını vermeye çalışıyorsun. Tabi senide anlamak lazım sonuçta sanada 'ısır oğlum onu parçasından, tut kıskıs diyen var'.
yürek isteyendir.

(bkz: 3 5)
(bkz: erken sıçım)
Bıkmadınız 23 yıldır hayal görmeye. Birde yazdıklarından sonra hayvan gibi böğürüp kahkaha atman seni haklı çıkartıp ezik değilmişsin gibi görünmeni engellemiyor. Oyuna devam.
Anladım

(bkz: aramızda kalsın yüzde 60 ile kazanıyoruz)
Gece rüyasında boşalan bine isteği.
artık olması gerekiyor bu sonuçlar sonrası.
Yeniden Refah Partisi'nden erken seçim çağrısı!

YRP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz:

"Türkiye'nin erken seçim mecburiyeti vardır. Çünkü mutfakta yangın var. insanların cebinde para kalmamış, esnaf iş yerini kapatıyor. Sonuç itibariyle erken seçim kaçınılmaz".
Bakın buraya yazıyorum. Önümüzdeki sene türkiye çok fena karışacak. Hem de öyle bir karışacak ki sadece kendimizi değil etrafımızdaki ülkeleri de yakıcaz. Türkiye öyle bir ülke.

15 milyon mültecinin 2 milyonunu silahlandır olay biter.
bahçeli'nin sevdiği seçimdir. evet.
kışın seçim yapmazlar. Gazeteci ismail Küçükkaya'nın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "14 Mayıs 2023 pazar. Zorlu kış bitmiş olacak. Ramazan Bayramı geçmiş olacak. Bahar günleri. Erken mi? Evet erken seçim. Adaylık tartışması da olmaz. Siyaseten DP vurgusu. 14 Mayıs anneler günü. Seçim tarihi 14 Mayıs 2023 Pazar." ifadelerini kullanmıştı.

AKP'nin kuruluşundan bu yana mirasına sahip çıkma iddiasını sürdürdüğü Demokrat Parti, 14 Mayıs 1950'de 'Yeter söz milletin' sloganıyla girdiği seçimde oyların yüzde 52,7'sini alarak iktidara gelmişti.

bana makul geliyor.
Şu koşullarda dahi yapılmaması muhalefetin iktidar olmak istememesinden kaynaklıdır.
Başka açıklaması olamaz. Sansür yasasına bile muhalefet etmiyorlar amk. Kol kola girmişler halkı s2yorlar.
akp nin ocak ayından sonra yapması kaçınılmaz olandır. milletin maaşlarına göstermelik zamlar yaptıktan sonra yaparlar büyük ihtimalle.
bu düzenin, gidişatın devam etmesi, daha fazla mülteci gelmesinin beklenmesi ve bu düzeni pek desteklemeyen z kuşağına oy kullandırtmamak için hiç istenmeyen, engel olunmaya çalışılan şey.
e imamoğlu var ama seçime gerek var mı? her şeye her gün de zam geliyor değil gene de yani arada bir geliyor ama seçim yapılsa da gene akp kazanabilir ki chp'liler bile böyle düşünüyor. 90'larda hiç mi zam yoktu? o zaman tl değil milyondu para birimi.
(bkz: haziran 2023 paramızı kim yesin seçimleri)

erken seçimle bir şeylerin değişeceğine inananlar var allah affetsin.

hoş onların da suçu yok başka dönem görmemiş bebeler, gelmiş burada ahkam kesiyor.
(bkz: Her seçim erkendir)
Her gün her şeye zam geliyor!
Neden erken seçime gitmiyoruz?
Artık yeter! Tayyip yapamıyor. Ülkenin içine etti resmen.
Türk devleti ve türk milleti resmen bataklığa saplandı. Çırpındıkça daha fazla batıyoruz.

En kısa sürede seçime gitmeliyiz, 2023'ü beklemek intihar olur..
eğer 2023'e sarkarsa sıkıntı olur. tüsiad'dan en küçük esnaf odasına kadar hükümetin ekonomi politikalarından şikayetçi. seslerini biraz daha yükseltirlerse haziran da seçim olur. bence yükseltmemelerinin imkanı yok.
--spoiler--
MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat: Türkiye, martta baskın seçim görebilir
https://bit.ly/3mowFjS
--spoiler--
Muhalif olarak hic istemiyorum. Boyle cok guzel. Akp gitsinle olmuyor bu is. Oyle bir gitsin ki siyasal islam bir daha insanlarin tercihi olmasin.
daha ne olması lazım acaba yapılması icindir.
Olma ihtimali çok yüksek.
ben olsam etiketler değişmeden 1 haftada yapardım anketler 33'e 31 civarı erdoğan ittifakını önde gösteriyor. ki mhp'nin durumu belli değil ve hile de yüzde yüz karışacak başkanlık seçiminde urfada silahla okulları tutanları biliyoruz. hal böyleyken iktidarlarını 5 yıl daha perçinleme şansları çok yüksek. yaza kalırsa iş biter.
içinizde en kötümser olan benim keşke yanılsam. bana göre ne erken seçimi, bunlar zamanında bile seçim yapmazlar.

nasıl yapmazlar diye sorarsanız açıklayalım. anayasa ya göre, savaş halinde seçimler ertelenebilir. bunlar seçim yapmamak için savaş bile çıkarırlar. zaten çevremiz düşmanlarla çevrili değil mi ?